Mokate Professional Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł

Obecna na rynku od ponad 30 lat firma znalazła się w gronie elitarnych Partnerów portalu Horecanet.pl. Mokate Professional skorzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu, skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Portfolio Mokate Professional to cała gama produktów stworzonych z myślą o segmencie HoReCa: pełna elegancji kawa Marizzi, idealnie zbalansowane kawy Mokate Professional, starannie wyselekcjonowana linia herbat Loyd HoReCa, profesjonalne ekspresy dopasowane do potrzeb, aksamitna czekolada czy napoje deserowe.

Oprócz szerokiego portfolio produktów firma oferuje także wsparcie posprzedażowe w postaci doradztwa i szkoleń, a w razie potrzeby szybki i niezawodny serwis.

Do tych, którzy są zainteresowani ofertą vendingową, kierowana jest jedna z najciekawszych propozycji na rynku – linia produktów Mokate To Go.

Mokate jest w posiadaniu aż trzech renomowanych certyfikatów: IFS, BRC i ISO 22000. Certyfikaty te zostały przyznane w najwyższym standardzie, co gwarantuje potwierdzenie jakości, bezpieczeństwa produktów i oznacza pełną gotowość do niezapowiedzianych audytów. Ze względu na wysokie standardy i jakość produkcji, każdy z audytów Mokate oceniony został pozytywnie.

Warto podkreślić, że produkty Mokate posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że firma wspiera odpowiedzialną produkcję i handel. W praktyce certyfikat ten gwarantuje, że surowce użyte do produkcji pochodzą z upraw prowadzonych w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

Grono klientów Mokate jest szerokie: od romantycznych kawiarni, rodzinnych bistro, przytulnych restauracji, po sieci hoteli czy… linie lotnicze i promy. Partnerów marki łączy wspólny mianownik: wszyscy są zadowoleni.

Reasumując: dla tych, którzy cenią sobie: oszczędności, wysokie standardy, bogate portfolio produktów czy niezawodny serwis, odpowiedzią jest Mokate Professional.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Także organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, również Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 31.08.2023
Aktualizacja: 31.08.2023