Morski balsam Sea Holistic – nowość od Phytomer

Udostępnij artykuł

Najnowszy balsam do ciała w olejku Sea Holistic Body Cream-to-Oil Phytomer jest w taki sposób opracowany, aby jego stosowanie było czystą przyjemnością dla ciała i umysłu, chwilą błogiego odprężenia w połączeniu z niezapomnianymi doznaniami zapachowymi, teksturowymi, a także optymalnym komfortem. Ma sprawić, aby każdy mógł poczuć prawdziwy luksus na własnej skórze.

Phytomer Sea Holistic

Taki jest nowy morski balsam Phytomer – Sea Holistic. Tylko z pozoru balsam… By odkryć jego ukryte moce należy dokładnie i niespiesznie wmasować go w skórę ciała. Już po chwili biały balsam zmieni swoją formułę, a także topniejąc na skórze przekształci się w bogaty relaksujący olejek o satynowym, miękkim wykończeniu! Niespodziewanej przemianie towarzyszy uwolnienie relaksującego zapachu. Od zielonych, aromatycznych nut głowy, przez pełne świeżości akordy morskie, po zapach bursztynu, a także piżma niwelujący napięcia i silnie oddziaływający na zmysły.

Nawilżająco-odżywcza formuła balsamu w olejku zawiera organiczny olej z nadmorskiego solirodu, który stymuluje naturalne czynniki nawilżające (NMF) i wzmacnia barierę lipidową skóry, a także opatentowany przez markę Oligomer®, koncentrat wody morskiej odpowiedzialny za głęboką rewitalizację skóry.

Zawarte w Sea Holistic wody aromatyczne z czystka, kocanki i lawendy morskiej stymulują beta-endorfiny dla efektu głębokiego relaksu. Mając więcej czasu, można zafundować sobie dłuższy, odprężająco-wyciszający masaż. Jego przemieniająca się w olejek tekstura temu sprzyja. Skóra jest na długo dogłębnie nawilżona, a także wygładzona, z charakterystycznym dla suchego olejku satynowym połyskiem.

Kosmetyk występuje w dwóch formatach: detalicznym i gabinetowym. W wersji zabiegowej, najczęściej stosowany na koniec rytuału SPA Holistic, dlatego jest to najlepszy moment, aby balsam zaprezentować i zarekomendować klientowi spa.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Phytomer

DYSTRYBUCJA W POLSCE

ul. Rakoniewicka 12, 60-111 Poznań, tel.:+48 61 832 91 07, www.phytomer.pl

KTO JEST KIM?

Barbara Suwalska – Dyrektor Generalny

Radosław Suwalski – Dyrektor Sprzedaży  

Dorota Wojciechowska – szkoleniowiec i opiekun marki Phytomer, dyplomowany kosmetolog i mgr biologii

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 06.04.2022
Aktualizacja: 19.01.2023