Moxy Poznań Airport znów przyjmuje gości

Udostępnij artykuł
120 pokojowy obiekt, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Od 15 maja będzie funkcjonował – zgodnie z wytycznymi dla hoteli obowiązującymi na terenie całej Polski – do 50 proc. obłożenia. Od soboty będzie można również skorzystać z gastronomii hotelowej serwowanej na świeżym powietrzu.  

Dla całej branży turystycznej i hotelowej bardzo dobrą wiadomością jest fakt, że od 8 maja hotele otworzyły się dla turystów. Tym bardziej cieszymy się, że już od najbliższej soboty Moxy Poznań Airport ponownie przyjmie długo wyczekiwanych gości – informuje Jacek Szymanowicz, dyrektor operacyjny w Polskim Holdingu Hotelowym. – Nasza załoga jest w pełni przeszkolona. Przygotowana do tego, by ugość wszystkich w przyjaznych i bezpiecznych warunkach. Zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi. Mamy wielką nadzieję, że wraz ze stopniowym powrotem do normalności nasz obiekt będzie oferować pełen wachlarz swoich możliwości, z którego będą mogli korzystać nasi goście.

Moxy w Poznaniu to jeden z najnowszych obiektów na turystycznej mapie Wielkopolski, który przyjął pierwszych gości w listopadzie 2019 roku. Jest to drugi obiekt lifestylowej marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego. Dysponuje zapleczem gastronomicznym, salą spotkań oraz parkingiem na 84 auta. Oferuje szybkie Wi-fi, gry planszowe, przekąski, energetyczną muzykę, a także siłownię ze sprzętem mającym dostęp do internetu i platform streamingowych, gdzie można wykonać trening 360 st.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

W swojej krótkiej historii działalności obiekt był partnerem ważnych lokalnych wydarzeń. Zarówno artystycznych, jak i sportowych, w którym gościł znakomitych artystów oraz sportowców. Od momentu otwarcia Moxy Poznań Airport był partnerem wielu wydarzeń nie tylko związanych z lotniskiem. Bliskość Toru Poznań sprawia, że race’rzy biorący udział w wyścigach organizowanych przez Automobilklub Wielkopolski zawsze mogą gościć blisko zawodów. Ponadto, poznańskie Moxy zarówno przy I jak i II edycji Summer Sky Festivalu. Obiekt był również bazą noclegową przy okazji organizacji Brother Olympic Camp – Gwiazdy Igrzysk, które odbyło się na terenie Centrum Plek. Młodzi adepci Judo z całej polski szkolili swoje umiejętności pod okiem Fabio Basile, który również gościł w progach Moxy Poznań Airport.

Poznańskie Moxy swym wystrojem nawiązuje do lokalnych zakładów metalurgicznych Hipolita Cegielskiego. Industrialne wnętrza są pełne stali, betonu oraz miedzianych odcieni starego złota. „Watchery”, czyli charakterystyczne peryskopy zostały namalowane na ścianach obiektu przez poznańskiego artystę Noriaki.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.