Neo(n) Bistro – rezerwuj nowy fine dining na dachu

Udostępnij artykuł
Nocny Market i RestaurantClub.pl właśnie startują z projektem restauracyjnym – pop-upową restauracją zero waste na dachu parkingu Hotelu Novotel. Na gości spragnionych kulinarnych doświadczeń czeka 13 letnich weekendów, 13 wyjątkowych szefów i 26 specjalnych menu degustacyjnych do wyboru. Rezerwacje trwają na neonbistro.club.

Neo(n) Bistro jest pierwszą próbą po-lockdownowej redefinicji fine diningu. To seria jednorazowych kolacji wiodących polskich szefów organizowana przez twórców Nocnego Marketu oraz Festiwali Restaurant Week i Fine Dining Week. Kolacje odbywają się w na co dzień niedostępnych przestrzeniach Warszawy.

Ostatni poziom parkingu należącego do Hotelu Novotel przy ulicy Parkingowej w centrum Warszawy to miejsce znane z sesji zdjęciowych i reklam. Nocny Market i RestaurantClub.pl jako pierwsi przejmują tę przestrzeń w celu stworzenia czegoś więcej – flagowej restauracji Neo(n) Bistro z 360° widokiem na stolicę.

Kolację otwarcia 2 i 3 lipca przygotuje szef Robert Sowa. Znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych propagator kuchni polskiej w nowej odsłonie. Właściciel “N31 restaurant&bar” mieszczącej się przy ulicy Nowogrodzkiej 31.

Kulinarne doświadczenia będą odbywać się od lipca do września 2021 r. Miejsca można rezerwować online na stronie  neonbistro.club. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu.

Neo(n) Bistro jest pierwszą w Polsce restauracją w 100 proc. pozostająca w duchu filozofii zero waste #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowana żywność zostaje ograniczona do zera.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.