Neo(n) Bistro z kolacją dla miłośników czterech kółek

Udostępnij artykuł
Już w najbliższy weekend 27 i 28 sierpnia włoską ucztę pod gwiazdami zorganizuje szef Edoardo Mallozzi. Kolację na ostatnim piętrze parkingu Hotelu Novotel uświetnią zaparkowane przy stolikach modele aut Ferrari i Maserati. Rezerwacje trwają na neonbistro.club i app.rclb.pl.

Od restauracji do motoryzacji

Miłośników samochodów marki Ferrari i Maserati powinna ucieszyć ta informacja. W ostatni weekend sierpnia (27 i 28) na parkingu hotelu Novotel zaparkują klasyczne i nowoczesne modele tych samochodów. W tym tygodniu kubki smakowe gości rozpieszczać będzie Edoardo Mallozzi. Szef La Squadra Ristorante, włoskiej restauracji znajdującej się w Katowicach przy salonie samochodów marki Ferrari oraz Maserati. Na gości czekać będą wyjątkowe dania tradycyjnej kuchni włoskiej w wersji wege oraz mięsnej. Wśród nich m.in. pasta z włoską wędzoną szynką, sosem pomidorowym, dodatkiem Parmigiano Reggiano D.O.P, wegetariańska lasagne lub pieczony indyk w plastrach z sosem z tuńczyka, kaparami i oliwą. Zwieńczeniem kolacji będzie słynne pistacjowe tiramisu Edoardo, o którym niejednokrotnie pisano, że lepszego próżno szukać nawet we Włoszech.

Do 26 września co weekend goście mogą spróbować dań innego szefa kuchni serwowanych na dachu parkingu Hotelu Novotel. Neo(n) Bistro to nie tylko doświadczenie kulinarne, ale również możliwość spędzenia wieczoru w niezwykłych okolicznościach.

O Neo(n) Bistro

Neo(n) Bistro jest pierwszą próbą polockdownowej redefinicji fine diningu. To seria unikalnych, jednorazowych kolacji wiodących polskich szefów organizowanych przez twórców Nocnego Marketu oraz Festiwali Restaurant Week i Fine Dining Week i odbywających się w na co dzień niedostępnych magicznych przestrzeniach Warszawy. Niepowtarzalnym doświadczeniom towarzyszy odpowiednia oprawa i serwis, które twórczo łamią historyczne i nowoczesne standardy najwyższej sztuki kulinarnej gościnności.

Wyjątkowe kulinarne doświadczenia z 360° widokiem na stolicę będą odbywać się od lipca do września 2021 r na dachu hotelu Novotel przy ulicy Parkingowej. Miejsca można rezerwować online na stronie  http://neonbistro.club. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Uwaga liczba miejsc ograniczona!

Neo(n) Bistro jest pierwszą w Polsce restauracją w 100 proc. pozostająca w duchu filozofii zero waste #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowana żywność zostaje ograniczona do zera.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione