Nine’s Restaurant & Sports Bar – co nowego w menu?

Udostępnij artykuł
Restauracja, która znajduje się na terenie Browarów Warszawskich działa od października tego roku. Teraz powiększa swoją kartę o nowe pozycje i uruchamia kolejne piętra do dyspozycji gości, a także wprowadza rezerwacje indywidualne.

Już od wtorku (7 grudnia) – w ofercie NINE’s pojawią się zimowe i świąteczne klasyki w autorskim wydaniu baru: grzane wino, świąteczny kompot, czy pełne zimowego aromatu i dodatków herbaty. Także słynne rzemieślnicze mleko migdałowe NINE’s dostępne będzie nie tylko w nowych wariantach smakowych, lecz także możliwe do zamówienia w wersji “na gorąco” uzupełnione o dodatki, jak biała czekolada, czy cynamonowe płatki, piernikowe posypki.

Nie tylko zimowa edycja baru czeka jako nowość na gości. W ofercie kuchni pojawią się na stałe nowe pozycje. Do reprezentacji restauracji dołączy dużo klasyków, jak w dziale past: Spaghetti Arabiatta, czy Sepia Tagliatelle z owocami morza, NINE’s Ceasar, czy stek z siekanej wołowiny. Obok słynnego już sernika z białą czekoladą, rywalem działu deserów będzie odpowiedź na liczne prośby osób bezglutenowych, a także będących na diecie roślinnej – Mango Coco Quinoa: mus z mango i puree kokosowego podany w niebanalny sposób, bo z gotowaną w mleku kokosowym  komosą ryżową oraz kruchym karmelem.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Dział dań głównych zostanie uzupełniony przede wszystkim o łososia, wydanego w nori z sezamem. Azjatycki twist NINE’s jest wciąż bardzo mocno widoczny i spójny z komunikacją miejsca, jako amerykańskiej kuchni z polskim i właśnie azjatyckim twistem.

W nowościach nie mogłoby także zabraknąć pozycji ze słynnym pretzlem w kształcie 9. Trafia on do karty głównej restauracji, jako pozycja Beef Antipasti, wydany z pastrami wołowym i piklowanymi warzywami, a także w wersji podstawowej do wyboru z dwoma sosami NINE’s.

Także na najmłodszych czekają nowości, bo z ciasta pretzlowego będzie także m.in. dostępna NINE’s Pretzel Pizza dla dzieci.

Do gry w karcie SportsBaru powróciły frytki z dodatkiem Beyond Bulgogi, a także te w wersji Truffle Cheese z dodatkiem świeżego rozmarynu, parmezanu i oliwy truflowej. Hołd dla osób, które rezygnują z mięsa i nabiału to NINE’s Wings Special – słynna deska skrzydełek, dostępna od wtorku 7 grudnia także w wersji z kalafiora w panco z ciecierzycy.

Oprócz nowości w ofercie karty MENU, NINE’s ruszyło także z możliwością składania rezerwacji indywidualnych, dostępną TUTAJ. Dla rezerwacji firmowych oraz grupowych, powstał dedykowany dział event@nines.com.pl.

To nie koniec nowości. Już za chwilę piętro restauracyjne +1 będzie oprócz realizacji eventowych, dostępne także dla gości indywidualnych na co dzień.

Autorka zdjęć: Milena Stańczak.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.12.2021
Aktualizacja: 13.12.2021