Nobu Warsaw: Piłkarskie emocje we wnętrzach obiektu

Udostępnij artykuł
Francuz, który kibicuje polskiej drużynie futbolowej? Szef kuchni Yannick Lohou jest już gotowy, by wspierać naszą drużynę narodową. Nie zapomniał jednak w tym wyjątkowym czasie o gościach i fanach kuchni Nobu. Z okazji startujących 11 czerwca Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej – EURO 2021, przygotował ofertę, która łączy piłkarskie emocje ze stylem Nobu.
Trzy opcje do wyboru

Oferta, która obowiązuje w Nobu Warsaw podczas trwania rozgrywek, obejmuje trzy różne obszary. Dla gości, którzy planują śledzić piłkarskie poczynania podczas standardowego posiłku w restauracji, obiekt przygotował specjalnie wydzieloną salę dla kibiców. Rezerwując w niej stolik, goście mają możliwość zamawiania potraw a’la carte z menu w trakcie oglądania meczu.

Nobu Hotel Warsaw udostępni również prywatne sale, w których można będzie obejrzeć mecz. Wówczas goście otrzymują ustalone wcześniej w postaci set menu albo menu restauracyjnych przekąsek Shuko wraz z napojami. Rezerwacja ważna jest na czas trwania meczu, ale istnieje możliwość przedłużenia jej w promocyjnej cenie. Z takiej opcji skorzystać może 10 osób.

Fanom hotelowych wnętrz z pewnością przypadnie do gustu ostatnia możliwość – opcja wynajęcia apartamentu Nobu Suite na wyłączność, wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny składający się z 98-calowego telewizora oraz najwyższej jakości zestawu kina domowego, by przeżywać piłkarskie emocje jeszcze intensywniej. Pakiet obejmuje wynajem apartamentu, zestawy sushi (25 kawałków na osobę) oraz japońskie piwo i sake bez limitu (2h). Maksymalna liczba gości korzystających z tej usługi to 10 osób.

Atrakcje Nobu Warsaw

W tym sezonie restauracja Nobu oferuje nie tylko możliwość spożywania kultowych potraw wewnątrz Nobu, ale również relaks w zadaszonym parasolami ogródku w dwóch lokalizacjach na terenie hotelu, m.in. od strony ulicy Koszykowej.

Nobu nie zapomina o przestrzeganiu obowiązkowych przepisów oraz respektowaniu ograniczeń. Dlatego zarówno ogródek hotelowy, jak i restauracja będą działały z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny, dając gościom poczucie swobody i komfortu.

Więcej o ofertach specjalnych na: warsaw.nobuhotels.com/pl/offers.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE kwiecień – maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.