Novotel Katowice Centrum inwestuje na Mundial

Udostępnij artykuł

Telebim ma powierzchnię 12 mkw. Codziennie, aż do 11 lipca 2010 roku, kiedy to odbędzie się finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej, organizowane są imprezy dla kibiców. Taras jest czynny w godzinach 15.00 – 23.00. Atrakcją wieczoru są potrawy wykonywane w konwencji „live cooking” serwowane w ogrodzie hotelu. Wstęp i oglądanie transmisji jest bezpłatne. Hotel zapewnia też darmowe miejsca parkingowe.

Novotel Katowice Centrum zorganizuje także imprezę z okazji transmisji finału Mistrzostw Świata w RPA połączoną z licznymi atrakcjami. W programie m.in. afrykańskie rytmy i grillowanie. Liczba miejsc będzie jednak ograniczona, a wstęp na finał płatny.

Czterogwiazdkowy hotel Novotel Katowice Centrum został niedawno odnowiony. Ma 300 klimatyzowanych pokoi. Do dyspozycji gości obiekt oddaje także siedem sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt, restaurację, bar, fitness club, basen, saunę oraz strzeżony parking.

Novotel to marka hoteli trzy- i czterogwiazdkowych. Na świecie działa ich prawie 400 w 58 krajach, w tym 11 w Polsce. Marka należy do sieci Accor. W Polsce hotelami Novotel zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest głównym akcjonariuszem (posiada 50,01 proc. udziałów).
 

Opublikowano: 24.06.2010
Aktualizacja: 24.06.2010