Nowa menadżer 12|14 Stradom House, Autograph Collection w Krakowie

Udostępnij artykuł

Izabela Lis Ozimek została nową hotel menadżer pięciogwiazdkowego hotelu 12|14 Stradom House, Autograph Collection w Krakowie. Zastąpiła na tym stanowisku Lionela Vallę.

Izabela Lis Ozimek – biografia

Z hotelarstwem związana jest od 17 lat. Doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą.  Karierę zawodową rozpoczęła w hotelu Hanbury Manor Marriott Hotel & Country Club pod Londynem w dziale F&B. Przez 15 lat, począwszy od 2006 roku, była związana z Sheraton Grand Kraków, osiągając kolejno stanowiska kierownicze. W tym czasie była również uczestniczką programu Task Force w Hotelu Sheraton Prague Charles Square. W 2022 roku dołączyła do zespołu otwierającego Hotel Stradom House Autograph Collection, obejmując stanowisko House Managera, a od sierpnia 2023 roku pełni funkcję Hotel Managera.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

To dla mnie ogromny zaszczyt móc stanąć na czele tak wspaniałego i profesjonalnego zespołu, jakim dysponuje Stradom House. Z przyjemnością podejmuję się nowego wyzwania i cieszę się, że będę mogła tworzyć wyjątkowe miejsce, które oferuje gościom nie tylko luksus na miarę pięciogwiazdkowego hotelu, ale również swobodę, o którą trudno gdzie indziej. Stradom House to więcej niż hotel. To przestrzeń do wymiany doświadczeń, emocji i myśli, dająca gościom możliwość swobodnego udziału w wydarzeniach kulturalnych, oferująca wyjątkowe doznania w restauracji, relaks w przestrzeniach klubu czy centrum spa. To także odpowiedź na wyszukane potrzeby event managerów. Jednym słowem Stradom House to nowa definicja krakowskiego lifestyle’u – mówi Izabela Lis-Ozimek.

O Stradom House Autograph Collection

To hotel w sercu Krakowa, którego otwarcie nastąpiło w kwietniu 2023 roku. Właścicielem i zarządzającym jest grupa Angel Poland, w oparciu o umowę z międzynarodową siecią hotelarską Marriott.

Źródło: Stradom House Autograph Collection

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 20.09.2023
Aktualizacja: 20.09.2023