Nowe smaki w ofercie „Niska cena cały rok” od Costa Coffee

Udostępnij artykuł
Wśród nowych propozycji pojawia się ciasto bananowe, brownie z malinami czy donuty z nadzieniem orzechowo-kakaowym. Dla koneserów wytrawnych smaków przygotowano ciabatty z jajkiem, szynką czy hummusem i mascarpone.

Ciasto bananowe to połączenie smaku słodyczy i korzennych aromatów. Kojarzy się z domowym piernikiem. Ponadto orzechy pekan, którymi posypane jest ciasto dodają chrupkości. Miłośników czekolady skusi ciasto brownie z malinami. Zostało przygotowane na mące ryżowej, jest więc opcją dla osób nietolerujących glutenu. Słodką stawkę zamykają donuty z nadzieniem orzechowo-kakaowym.

Smak na każdą porę dnia

Niezależnie czy to lunch, brunch czy śniadanie – w Costa Coffee o każdej porze czekają ciabatty z szeroką gamą dodatków. Ciabatta z jajkiem, szynką oraz z hummusem i mascarpone.

Orzeźwienie w niskiej cenie

Wszyscy możemy się zgodzić – kochamy orzeźwienie w letnie upały. Na ratunek przychodzą dwa napoje, będące częścią nowej oferty „Niska cena cały rok”. Klasyczna Lemoniada z cytryną. Zupełną nowością w Costa Coffee jest natomiast Herbata mrożona o smaku różanym i liczi. Wszystkich produktów z oferty „Niska cena cały rok” można spróbować odwiedzając najbliższą kawiarnię Costa Coffee lub zamówić je na wynos poprzez aplikację Uber Eats.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE kwiecień – maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.