Nowy Burger Drwala w McDonald’s

Udostępnij artykuł
W ofercie marki pojawiła się szósta odsłona kultowego Burgera Drwala. Tym razem z grillowaną cebulą. Nowy wariant już od dziś dostępny jest w ramach oferty OkazYEAH!
burger drwala
Burger Drwala
Burger Drwala – jego nie trzeba nikomu przedstawiać

McDonald’s przygotował nie lada gratkę dla jego wielbicieli. Wraz z rozpoczęciem nowego roku, w sezonowym menu zawitał kolejny, szósty już wariant kultowego burgera z grillowaną cebulą. Nowy Burger Drwala to nie tylko placek serowy otoczony panierką, wołowina, dwa plastry bekonu, krucha sałata i prażona cebulka. Ale również grillowana biała cebula. Wszystko w towarzystwie sosu i pszennej bułki z serowo-bekonową posypką.

Burger Drwala z Grillowaną Cebulą jest dostępny od 5 stycznia we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce. Propozycja w ramach limitowanej czasowo oferty OkazYEAH! Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej McDonald’s. Następnie złożyć zamówienie w kiosku lub przy kasie, a następnie zeskanować ofertę okazYEAH! W przypadku korzystania z linii McDrive należy podać kod sprzedawcy, który wyświetli się w aplikacji, gdy oferta zostanie zaakceptowana przez użytkownika. Dostępna jest również jako opcja dostawy w ramach usługi McDelivery.

Z długiego urlopu Burger Drwala wrócił początkowo w aż w pięciu odsłonach: klasycznej, podwójnej, na ostro, z kurczakiem i z żurawiną. Ofertę uzupełniają zakręcone frytki z sosem śmietanowym.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 480 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 28 000 osób. Prawie 90 proc. z nich to obiekty prowadzone przez ponad 70 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 05.01.2022
Aktualizacja: 05.01.2022