Nowy dyrektor generalny w grupie Kręgliccy Restauracje i Catering

Udostępnij artykuł

Konrad Nadobnik przez ponad 14 lat był związany z markami Belvedere Cafe Łazienki Królewskie i Belvedere Catering by Design. W grudniu 2021 roku zakończył współpracę z Belvedere Gourmet Group. Całą karierę zawodową związany jest z gastronomią, w szczególności z branżą eventową. W styczniu dołączył do Kręgliccy Restauracje i Catering na stanowisku dyrektora generalnego.

Początki jego zawodowej drogi to przejście przez wszystkie szczeble gastronomii w Hotelu Bristol w latach 1996 – 2008. Obiekt w tym czasie dołączył do międzynarodowej sieci hoteli Starwood. Od samego początku kariery zawodowej interesowały go ciekawe realizacje eventowo-cateringowe, a w szczególności projekty wielkoskalowe.

W marcu 2008 dołączył do zespołu Grupy Belvedere. Przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora cateringu, zarządzając całym działem zarówno w Polsce, jak i poza granicami. W tym czasie odpowiadał za organizację i obsługę eventów korporacyjnych, kongresów, a także przyjęć rządowych na najwyższym szczeblu zgodnie z zasadami Protokołu Dyplomatycznego. W 2014 roku zdobył nagrodę MP Power Award® w kategorii Dostawca – Catering, przyznawaną ekspertom branży spotkań i najbardziej wyróżniającym się, wpływowym osobom na rynku.

Dyrektor generalny w grupie Kręgliccy Restauracje i Catering

Jak sam podkreśla –  nie lubi stać w miejscu, a czas na zmiany właśnie przyszedł. Dlatego od stycznia 2022 roku pełni funkcję dyrektora generalnego w grupie Kręgliccy Restauracje i Catering.

Grupa Kręgliccy Restauracje i Catering powstała w 1989 roku. W jej struktury wchodzą: pięć restauracji etnicznych (Meltemi, El Popo, Chianti, Santorini, Opasły Tom), firma cateringowa, targ rolny oraz przestrzenie eventowe w Arkadach Kubickiego, Klubie Bankowca i Fortecy Kręglickich.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 19.01.2022
Aktualizacja: 19.01.2022