Nowy dyrektor Seaside Park Kołobrzeg

Udostępnij artykuł
Hotel położony jest w pierwszej linii brzegowej, w uzdrowiskowej części miasta. Oferuje 210 pokoi i apartamentów o powierzchni od 27 do 82 mkw. Obiekt otwarty w sierpniu tego roku ma nowego dyrektora. Został nim Przemysław Matyjanka, dotychczasowy dyrektor hotelu Windsor.

Przemysław Matyjanka jest absolwentem Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Przygodę z hotelarstwem rozpoczął za granicą w Berlinie, gdzie w 5-gwiazdkowych sieciowych hotelach zdobywał doświadczenie jako specjalista w dziale bankietów oraz Operations Supervisor. Po powrocie do Polski współpracował z kilkoma hotelami w Kołobrzegu na stanowisku Dyrektora Gastronomii a następnie Zastępcy Dyrektora Generalnego. W ciągu ostatnich 5 lat pełnił funkcję Dyrektora Generalnego 4-gwiazdkowego hotelu Windsor w Jachrance.

Goście podczas pobytu w obiekcie mogą korzystać z przestronnej strefy Wellness & Spa, w której znajduje się między innymi 25-metrowy sportowy basen, basen rekreacyjny dla dzieci, jacuzzi, 3 rodzaje saun oraz gabinety zabiegowe. Do dyspozycji gości oddano także centrum fitness, restaurację On-The-Wave oraz sale konferencyjne o powierzchni 200 mkw. Wyróżnikiem oraz wyjątkową atrakcją dla gości jest profesjonalna ścianka wspinaczkowa, która powstała w wysokim 24-metrowym hotelowym Atrium.

Inwestorem hotelu jest spółka Seaside Park, wchodząca w skład grupy kapitałowej posiadającej również otwarty w tym roku hotel Four Points by Sheraton w Warszawie. Zarządzanie wszystkim projektami powierzono grupie hotelAG.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.11.2019
Aktualizacja: 12.11.2019