Nowy sos serowy w ofercie Fanex

Udostępnij artykuł
Receptura charakteryzuje się wyrazistym smakiem i aromatem sera oraz kremową konsystencją. Produkt sprawdzi się m.in. jako dodatek do wielu przekąsek oraz dań typu street food. Nowy sos jest już dostępny w sprzedaży hurtowej dla gastronomii oraz w sprzedaży internetowej.

Nowy sos serowy marki Fanex posiada jasny, żółty kolor oraz półpłynną, kremową konsystencję, przez co po podaniu do wielu rodzajów dań, wygląda estetycznie. Produkt dostępny jest w mniejszej butelce 400 g, przez co sprawdzi się świetnie także dla miłośników kulinarnych eksperymentów w domowych kuchniach.

Sos serowy to przede wszystkim dodatek do przekąsek, a w szczególności do nachosów. Można go jednak z powodzeniem wykorzystać także do innych potraw. Sprawdzi się w daniach street-foodowych oraz jako dodatek do warzyw, mięs, makaronów a także jako dip.

Od wielu lat, w swojej ofercie posiadamy Sos Serowy Chilli, który jest jednym za najlepiej sprzedających się produktów. Najnowsza wersja sosu serowego została stworzona właśnie na jego podstawie, ale jest ukłonem w stronę tych Klientów, którzy preferują mniej pikantne smaki. Myślę, że nowa receptura przypadnie im do gustu – mówi Bożena Sajnog, kierownik ds. kluczowych klientów w Fanex.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.