Nowy zespół Talent & Culture w Sofitel Warsaw Victoria

Udostępnij artykuł

Nowy zespół Talent & Culture właśnie rozpoczął swoją działalność w Sofitel Warsaw Victoria. Tworzą go Małgorzata Podbielska, kierownik zarządzania talentami i kulturą organizacyjną oraz Marta Nozderka, która objęła stanowisko kierownika szkoleń i rozwoju.

Małgorzata Podbielska i Marta Nozderka
Marta Nozderka i Małgorzata Podbielska

Warszawski hotel umocnieni nowo zbudowany zespół i tworzy na nowo kulturę organizacyjnej miejsca poprzez wskazanie drogi oraz integrację Ambasadorów wokół wartości Accor i Sofitel. Głównymi obszarami działań Departamentu Talent & Culture będzie wzmacnianie zaangażowania poprzez tworzenie przyjaznego środowiska pracy opartego o otwartą komunikację, zaufanie, wzajemny szacunek, innowację, przy jednoczesnej dbałości o jak najlepsze doświadczenia naszych Gości i ambicji dotyczących rozwoju jednostek i całej organizacji. 

Dotychczas w hotelu nie funkcjonowało wsparcie Talent&Culture w takim wymiarze. Powołujemy dwie utalentowane osoby, by Sofitel Warsaw Victoria stał się hotelem pierwszego wyboru dla najwiekszych Talentów w branży, a atmosfera, którą pomogą utworzyć pozwalała na zrównoważoną realizację aspiracji Właściciela oraz postawionych przed nami celów biznesowych. Liczę, że nowa organizacja pomoże umocnić dumę z przynależnosci do Sofitel Warsaw Victoria oraz wprowadzić naszą gościnność na kolejny poziom doskonałości. Bardzo się cieszę na tę współpracę – skomentowała Aneta Lewandowska, dyrektor generalna Sofitel Warsaw Victoria.

Małgorzata Podbielska – biografia

Małgorzata ukończyła studia z zakresu  Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Project Managementu. Od 8 lat związana  jest z Sofitel Warsaw Victoria, gdzie przeszła przez wszystkie szczeble kariery począwszy od gastronomii, administracji  docierając do pełnienia funkcji T&C Managera. Hotelarstwo traktuje po pierwsze jako pasję, po drugie jako zawód  i plan na życie. Wolny czas spędza podróżując, czytając książki oraz robiąc zdjęcia.

Mówi, że: „W hotelarstwie jest coś magicznego, coś czego nie czuje się przechodząc przez próg 15 -piętrowego biurowca. W hotelowym powietrzu unosi się  gościnność i  życzliwość. Ta branża zawiera w sobie wszystko co cenię w życiu, co cenię w pracy: szacunek, pasję, pokorę, kreatywność, przekraczanie swoich granic, wdzięczność, kontakt z drugim człowiekiem i empatię.   Czy jest inny zawód, który łączy w sobie tak wiele?”.

XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 organizowane przez BROG B2B – media efektywnej komunikacji pod redakcją czasopisma ŚWIAT HOTELI

Marta Nozderka – biografia

Marta z wykształcenia jest socjologiem i psychologiem z doświadczeniem trenerskim. Przez wiele lat pracowała jako trener w firmie szkoleniowej a następnie jako specjalista HR w branży IT. Nim dołączyła do zespołu Sofitel Warsaw Victoria pracowała przez 4 lata jako specjalista HR w Hilton Warsaw City zajmując się tam sprawami kadrowymi oraz rekrutacją. Sama sobie mówi, że ma osobowość usługową i żałuje, że do branży trafiła tak późno. W czasie wolnym uwielbia podróże te mniejsze i większe. Uwielbia gotować, karmić i gościć bliskich i przyjaciół.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Źródło: Sofitel Warsaw Victoria

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.01.2023
Aktualizacja: 09.01.2023