Osoba odpowiedzialna za zrównoważony rozwój w zespole IBB Hotel Collection

Udostępnij artykuł

Firma Von der Heyden Group, do której należy sieć IBB Hotel Collection, ogłosiła powołanie Anuschki von der Heyden na stanowisko Head of Sustainability. Ta nowo utworzona funkcja odzwierciedla zobowiązanie Grupy w zakresie zmian klimatu i ESG.

Anuschki von der Heyden

Dołączając do rodzinnego biznesu w okresie dalszej ekspansji na nowe rynki, Anuschka poprowadzi rozwój i realizację strategii ESG Grupy. Ta nominacja jest również zgodna z wizją Grupy, której celem jest włączenie zasad zrównoważonego rozwoju do wszystkich jej działań.

Anuschka von der Heyden powiedziała: Od dłuższego czasu szukałam roli, która bezpośrednio angażowałaby mnie w pozytywne zmiany. Moim celem jest tworzenie i realizacja strategii, które pomogą Grupie stać się bardziej zrównoważonym zarówno na poziomie środowiskowym, jak i społecznym. Nasza przyszłość zależy od wrażliwych ekosystemów i to do nas należy odpowiedzialność za skutki naszych działań. Jest to szczególnie istotne w przypadku naszej rozwijającej się działalności w branży turystycznej i empirycznej. Naszą wizją jest zachowanie i tworzenie wartości dla dzisiejszych i przyszłych pokoleń.

Anuschka von der Heyden ukończyła z wyróżnieniem University of Arts w Londynie i dołącza do Grupy po pięcioletnim pobycie w marketingu i PR w Londynie, gdzie pracowała nad kilkoma markami gospodarstwa domowego i międzynarodowymi koncernami giełdowymi.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Źródło: IBB

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.01.2023
Aktualizacja: 23.01.2023