Pad thai króluje w dostawach Bolt Food

Udostępnij artykuł
W aplikacji najczęściej zamawianą potrawą w 2021 roku było danie kuchni tajskiej przyrządzane na bazie makaronu i warzyw (prawie 30 tys. zamówień). Na podium w Polsce znalazły się również kebab w picie i koreański smażony kurczak.

W tygodniu najwięcej dań zamawianych jest w porze lunchu, około południa, w weekendy jemy natomiast później, około 15:00. Rekordzista wypróbował aż 137 restauracji, a najwyższe zamówienie o wartości ponad 2 tys. euro padło w RPA .

Dodatkowo Bolt podsumował, jak Polacy korzystali z aplikacji miejskiej mobilności w 2021 roku. W tym roku rekordowe trasy pokonali nie tylko Polki i Polacy, ale także mieszkańcy innych europejskich i afrykańskich krajów.

Ekspresowe dostawy zakupów w aplikacji Bolt są dostępne w Polsce od niecałego miesiąca. Zakupy w Bolt Market na pewno pomagają w uzupełnieniu zapasów energetycznych – rekordzista zamówił w sumie 12 litrów napojów z kategorii „energetyki”. Wygląda też na to, że użytkownicy Bolt Market lubią niespodzianki – w jednym ze zrealizowanych zamówień były aż 32 sztuki czekoladowych deserów z zabawką ukrytą w środku.

Rekordzista w kategorii liczby przejazdów zamówił Bolta aż 727 razy, co oznacza, że odbywał niemal codziennie dwa kursy. Natomiast w skali świata na podium znalazła się osoba z Baku w Azerbejdżanie, która odbyła 1116 przejazdów. Najpopularniejszym dniem na zamawianie w Polsce w tym roku był 16 października, kiedy liczba przejazdów była ponad dwukrotnie większa niż przeciętnego dnia.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 04.01.2022
Aktualizacja: 04.01.2022