Papa Diego rozwija sieć

Od 27 listopada br. marka zaprasza do swojego najnowszego lokalu w Szczecinie. Pierwsza restauracja sieci w tym mieście to wyjątkowe miejsce z klimatyczną antresolą w centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy.

Papa Diego w centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy w Szczecinie znajduje się w strefie restauracyjnej na poziomie 2. galerii. Lokal wyróżnia się antresolą.

Papa Diego serwuje meksykańskie specjały: tacos z kolorowymi salsami, nachosy z dodatkami oraz burrito lub burrito bowle w różnych wersjach smakowych. Goście gotowi na ostrzejsze wrażenia mogą po podpisaniu oświadczenia spróbować naprawdę pikantnych sals z wyciskających łzy papryczek. Na fanów słodyczy czekają ciepłe churrosy z sosem czekoladowym.

W dniu otwarcia Papa Diego przygotował wyjątkowe promocje – zniżkę 40% na wszystkie pozycje z menu, a od czwartku do niedzieli do wszystkich zamówień dołączane będą nachosy chorizo. W lokalu codziennie będzie można także skorzystać ze standardowych promocji sieci, m.in. innej zniżki w każdy piątek, tańszych obiadów dla dzieci przy zakupie normalnych dań w weekendy czy zniżki dla uczniów i studentów na całą ofertę.

Papa Diego to koncept tworzony przez spółkę Foodio Concepts działającą w ramach grupy Helios, do której należy największa sieć multipleksów w Polsce. Lokale Papa Diego działają m.in. w Gdańsku, Katowicach, Opolu, Poznaniu i Warszawie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.