Pasibus powraca ze śniadaniami

Udostępnij artykuł
Od połowy listopada br. codziennie do godz. 12:00 goście 13 restauracji sieci mogą spróbować specjalnych burgerów, m.in. z humusem, jajkiem sadzonym czy jajecznicą. W menu znajdują się także zestawy śniadaniowe z kawą i frytkami, w cenie od 17,95 zł.

Na porannych gości restauracji Pasibus czeka aż osiem propozycji śniadaniowych burgerów, Hummus Bowl oraz kawa. W menu śniadaniowym znajdują się m.in.: Polisz z jajkiem sadzonym, białym sosem, grillowanym boczkiem i sałatą lodową, Jajamole z jajkiem sadzonym, hummusem, guacamole, chorizo, rukolą, zatarem i majonezem, Halamus z hummusem, grillowanymi cebulą i pomidorem, majonezem, papryczką jalapeno i zatarem, a także Boczuś z jajecznicą, grillowanymi pieczarkami i boczkiem, serem cheddar, majonezem i szczypiorem. Burgery śniadaniowe podawane są w maślanych bułkach i kosztują od 9,95 do 12,95 zł. W ofercie jest również Hummus Bowl za 15,95 zł. To miska z hummusem, jajkiem sadzonym, grillowanymi cebulą i pomidorem, a także papryczką jalapeno, szczypiorem i zatarem.

Wszystkie burgery z oferty śniadaniowej można zamówić w zestawie z kawą i frytkami. Cena takiego zestawu z najtańszymi burgerami to 17,95 zł.

Oferta śniadaniowa dostępna jest tylko stacjonarnie, w 13 lokalach marki Pasibus: we Wrocławiu (Wroclavia, Fashion Outlet, Magnolia, Pasaż Grunwaldzki, Ferio Gaj, Korona), w Olsztynie, Łodzi, Gdyni, Szczecinie, Katowicach (Silesia), Poznaniu i Kaliszu.  

W czasie serwowania oferty śniadaniowej dostępne są także burgery ze standardowego menu lokali.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.12.2021
Aktualizacja: 03.12.2021