Pełną Parą i Eko targ Plonoteka zapraszają do Elektrowni Powiśle

Udostępnij artykuł
Restauracja przygotowała dla gości możliwość zamówienia dań na wynos z odbiorem w lokalu lub z dostawą do domu. Dodatkowo, w każdy piątek i sobotę klienci mogą odwiedzić też Eko targ Plonoteka, na którym dostępny jest szeroki wybór certyfikowanych produktów, pochodzących z ekologicznych upraw, bezpośrednio od rolników i producentów.

Od poniedziałku, 23 marca br. restauracja Pełną Parą w Elektrowni Powiśle wprowadziła możliwość realizacji zamówień na wynos. Dania można odebrać bezpośrednio w lokalu lub zamówić je z dostawą do domu. Pełną Parą posiada własnych kierowców, ale istnieje także możliwość zamówienia dań przez popularne aplikacje, jak UberEats czy Wolt. Płatności za dostawy odbywają się bezgotówkowo.

Pełną Parą słynie z pierożków dim sum, przygotowywanych na parze. Goście mogą też zamówić zupy, sałatki oraz klasyki kuchni azjatyckiej takie jak tajskie curry i pad thai. Lokal czynny jest codziennie od godz. 12:00 do 21:00 i znajduje się na parterze budynku biurowego Elektrowni Powiśle. Właściciele restauracji wzmocnili też środki ostrożności, które gwarantują bezpieczny sposób przygotowywania dań i ich dostawę. Kierowcy zostali wyposażenia w rękawiczki jednorazowe i płyny do dezynfekcji terminali, a po zakończeniu każdej dostawy cały sprzęt używany przez kierowcę jest dodatkowo dezynfekowany. Wszyscy pracownicy restauracji przeszli także dodatkowe szkolenie z zakresu antywirusowej higieny pracy.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

Dodatkowo, w każdy piątek i sobotę, w godz. 9:00 – 15:00 w Elektrowni Powiśle działa eko targ Plonoteka. W ofercie targu znajdują się m. in.: miody, warzywa, owoce, pieczywo, sery oraz wiele innych produktów. Wszystkie z nich posiadają odpowiednie certyfikaty, są ekologiczne i pochodzą od lokalnych producentów i rolników. Organizatorzy Plonoteki zapewniają, że sprzedaż produktów odbywa się z zachowaniem ściśle określonych procedur bezpieczeństwa i zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Na miejscu znajdują się pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk, a odwiedzający targ są zobowiązani do zachowania minimalnej odległości 1 metra od innych osób i sprzedawców. U części dostawców wprowadzono także możliwość płatności bezgotówkowej. Na wszystkich klientów Plonoteki czeka również bezpłatny parking.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.03.2020
Aktualizacja: 30.03.2020