Phytomer z certyfikatem Ecovadis Gold 2022

Udostępnij artykuł

Francuska marka kosmetyczna Phytomer, partner polskich spa i salonów urody, po raz kolejny została uhonorowana złotym medalem Ecovadis 2022 za swoje działania CSR. Status ZŁOTY plasuje markę wśród 5 proc. najlepszych przedsiębiorstw ocenianych przez Ecovadis, mając na uwadze wszystkie branże.

Phytomer z certyfikatem Ecovadis Gold 2022

Od 2016 roku marka aktywnie realizuje codzienne zobowiązania w obszarze zrównoważonego rozwoju i proekologicznego podejścia do pielęgnacji skóry. Obejmują wszystkie aspekty funkcjonowania firmy, od pozyskania surowca, opracowania receptury produktów po produkcję, dystrybucję, działalność społeczną. Uwzględniają potrzeby społeczności lokalnych i partnerów, koncentrują się na akcjach edukacyjnych na rzecz świadomości pilnej ochrony środowiska naturalnego.

Phytomer z certyfikatem Ecovadis Gold 2022

O marce Phytomer

Od 50 lat skupia swoją uwagę na naturalnej pielęgnacji, aby dostarczać skórze cenne właściwości dzikich i organicznych aktywnych składników pochodzenia morskiego z poszanowaniem zarówno skóry, jak i środowiska. Ponieważ marka wytwarza kosmetyki we własnych laboratoriach w Zatoce Moint Saint Michel (Bretania,Francja), może zaświadczyć o ich jakości. Dzięki obecności w ponad 80 krajach, w tym USA, Japonia, standardy produkcji spełniają surowe regulacje w zakresie tolerancji dla skóry. Bezpieczeństwo i zdrowie skóry jest absolutnym priorytetem marki. Wszystkie receptury są przyjazne weganom.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Phytomer

DYSTRYBUCJA W POLSCE

ul. Rakoniewicka 12, 60-111 Poznań, tel.:+48 61 832 91 07, www.phytomer.pl

KTO JEST KIM?

Barbara Suwalska – Dyrektor Generalny

Radosław Suwalski – Dyrektor Sprzedaży  

Dorota Wojciechowska – szkoleniowiec i opiekun marki Phytomer, dyplomowany kosmetolog i mgr biologii

KANAŁY SOCIAL MEDIA PHYTOMER

FACEBOOK PHYTOMER POLSKA

INSTAGRAM PHYTOMER POLSKA

YOUTUBE PHYTOMER POLSKA

KATALOGI I ULOTKI dostępne TUTAJ

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 29.06.2022
Aktualizacja: 30.06.2022