Pierwszy Festiwal Pasibrzucha już w najbliższy weekend

Udostępnij artykuł
W piątek, 2 lipca o godzinie 15:00 rusza pierwsza edycja Festiwalu Pasibrzucha na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Wydarzenie potrwa cały weekend. Poza jedzeniem, które zapewni ponad dwadzieścia konceptów gastronomicznych z Wrocławia i okolic.

Na uczestników czekać będzie kilkadziesiąt różnorodnych atrakcji. Organizatorem Festiwalu jest Pasibus oraz firma Wrocław StrEat posiadająca doświadczenie w realizacji tego typu projektów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Trzy dni festiwalowe

Głównymi atrakcjami pierwszego dnia festiwalu będą Stand-up na scenie głównej, prowadzony przez grupę SUMO. Także blind testy jedzenia, w których sprawdzą się znani sportowcy oraz finaliści programu Masterchef. Dzień zakończy plenerowe Kino Nocne z filmem „Bękarty wojny” w reżyserii Quentina Tarrantino. 

Drugi dzień imprezy rozpocznie się aktywnie – Survival Race Kids czy Beer Yoga z pewnością pomogą się rozruszać. Dalsza część dnia upłynie pod znakiem występów artystycznych (Street Talent Show). Takich, jak Fire Show, Pole Dance, pokazy iluzjonistyczne czy Freestyle Football. Atrakcje zapewni kilkudziesięciu nagradzanych artystów, w tym finalistów programu „Mam Talent”. Dzień drugi zakończy Kino Plenerowe, tym razem z polskim tytułem: „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” w reżyserii Macieja Kawulskiego.  

Strefa gastronomiczna

Niedziela, czyli ostatni dzień festiwalu, również rozpocznie się aktywnie. Na dzieci ponownie czekać będzie Survival Race Kids. Na dorosłych natomiast Beer Yoga. Nie zabraknie również aktywności dla całych rodzin, z myślą o których zaplanowano familijne podchody. Dzień zakończą specjalne występy muzyczne – Marek Niedzielski LIVE oraz zespół Prosto z Mostu zaskoczą zapewne niejednego uczestnika festiwalu.  

Każdego dnia na uczestników Festiwalu Pasibrzucha czekać będzie również sporo atrakcji z nagrodami. Takich, jak Rodeo Challenge organizowany przez Hyundai Nawrot, który dla zwycięzcy zapewni samochód Hyundai Tucson i30N do dyspozycji przez cały weekend, z pełnym bakiem. Dodatkowo Pasibus zaprasza m.in. na Festiwal Red Hota. Pdczas którego będzie można się zmierzyć z mega-ostrymi burgerami. Z kolei w piątek i sobotę – do udziału w zawodach jedzenia na czas, z wielkim finałem na scenie głównej już w niedzielę. 

Jeżeli chodzi o strefę gastronomiczną, która przez cały weekend będzie serwować najlepsze dania. Oprócz burgerów z Pasibusa w food truckach dostępne będą różne rodzaje pizzy, krewetki, gofry. Także hiszpańskie churros, dania kuchni tureckiej, amerykańskiej, meksykańskiej, owoce morza i drinki. Smaki Azji reprezentować będą potrawy z Indii, Tajlandii, Japonii i dania koreańskie.  

Podczas festiwalu będą też aktywne takie strefy, jak Tattoo&Barber, gdzie będzie można zrobić sobie prawdziwy tatuaż. Według wzorów przygotowanych specjalnie na festiwal lub według własnego pomysłu oraz zadbać o piękną fryzurę i brodę. To wszystko zapewnią fachowcy z grupy  ETC. 

Szczegółowy harmonogram godzinowy imprezy można znaleźć na stronie festiwalu festiwalpasibrzucha.pl/harmonogram.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.