Pizzeria Love It w Designer Outlet Warszawa

Udostępnij artykuł

W zmodernizowanej strefie food court w Designer Outlet Warszawa otworzyła się znana warszawiakom pizzeria Love It. To właśnie w tej sieci można zamówić neapolitańską pizzę, wykonaną według przepisu mistrza świata pizzaiolo Giorgio Sabbatiniego.

Filozofia pizzerii Love It opiera się na potrzebie rozpowszechnienia tradycji włoskiej kuchni. Według marki składają się na nią: prostota, zaspokajanie najważniejszych potrzeb człowieka, takich jak poczucie szczęścia, chęć spędzania czasu wspólnie z bliskimi i pyszny posiłek.

Bardzo nas cieszą nowo otwarte lokale, nie tylko te z branży fashion czy lifestyle, ale właśnie punkty restauracyjne. Zależy nam na budowaniu pełnej, różnorodnej oferty uprzyjemniającej pobyt w Designer Outlet Warszawa. Gastronomia jest ważną częścią tworzonego przez nas  client experience, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z nawiązania współpracy ze znanymi i lubianymi markamimówi Katarzyna Ciemińska Centre Manager Designer Outlet Warszawa.

Pizza powstaje z włoskich mąk, oliwy z pierwszego tłoczenia i najlepszych składników, niezależnie jaki wariant smakowy wybiorą goście. Pizzeria przygotowuje także posiłki na wynos, które można zabrać ze sobą po zakończonych zakupach lub zamówić za pomocą popularnych aplikacji.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.03.2022
Aktualizacja: 15.03.2022