Port Royal Mini i Bombaj Masala w Browarach Warszawskich otwarte

Udostępnij artykuł

Restauracje w Browarach Warszawskich w komplecie. Do browarowej rodziny oficjalnie dołączyły dwie znane warszawiakom restauracje – Port Royal Minii Bombaj Masala. Wola doczekała się najdłuższego menu w mieście.

Port Royal MINI – prosto z morza

Port Royal Mini, od stycznia wzmacnia browarową scenę restauracyjną o rybne tatary, carpaccio, a także ostrygi w aż trzech różnych odsłonach (fine de claire, belon i gilardeau) oraz o ryby sensu stricte. W nowej karcie klasyczne fish&chips zastąpiły ravioli z ośmiornicą i podwójnie langustynkowe gnocchi. Ryby reprezentują tu dwie zupy (skandynawska z dorszem i śródziemnomorska na okoniu morskim z anchovies). Pojawia się szkocki łosoś wykąpany w sosie kaparowo-cytrynowym. Fanom egzotyki z dalekiej Azji doradza się z kolei doradę w wydaniu koreańskim. W Port Royal Mini jest też niepowtarzalna okazja spróbowania surowych langustynek (w kompanii z krewetkami). Także dań i przystawek zupełnie nie-rybnych, jak choćby arancini suppli z ryżem, fior di latte z parmezanem. To, co na talerzu dopełni to, co jest w kieliszku. Wina z całego świata, w tym szampany, dopasowane do kilku rodzajów ostryg. Port Royal Mini zacumował przy Krochmalnej 59.

Bombaj Masala – indyjskość na pięć papryczek

Bombaj Masala Wola, to miejsce, którego brakowało. Szefem kuchni jest tu Hindus z dziada pradziada, który zadba o podniebienia najlepiej jak potrafi. Sporym novum są dania streetfoodowe.Bombaj Masala Wola, to coś więcej niż restauracja, to przede wszystkim atmosfera, ludzie i niepowtarzalny smak. Dodatkowym atutem Bombaj Masala Wola jest także wybór autentycznych indyjskich koktajli. Są też opcje bezalkoholowe, co pozwala wznieść międzypokoleniowy toast niezależnie od metryki i stosunku gości do procentów. Restauracja znajduje się przy Krochmalnej 61.

Ostatnie otwarcia w Browarach Warszawskich

Jednak to nie wszystko – już za chwilę SASSY Warszawa zaprosi gości na kolację, spotkania w gronie przyjaciół i najbliższych, którym towarzyszyć będą koncerty, live acty, burleska czy drag show. Podbili Trójmiasto, a teraz dopełnią ofertę Food Hall Browary.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 15.03.2022
Aktualizacja: 15.03.2022