Profesjonalna instalacja urządzeń gwarancją optymalnej eksploatacji od pierwszego dnia

Udostępnij artykuł

Nowe urządzenie RATIONAL w restauracji to wyjątkowy moment. Każdy, kto zdecydował się na profesjonalną instalację przez certyfikowanego Partnera Serwisowego Rational, może być pewien, że wszystko przebiegnie sprawnie i od razu zacznie działać.

rational serwis

Profesjonalna instalacja systemów iVario i iCombi to podstawa do zadowolenia Klienta z użytkowania tych urządzeń – mówi Bogusław Fronczak, dyrektor Serwisu RATIONAL.

Dlatego proces instalacji został przez firmę RATIONAL dokładnie zdefiniowany. Obejmuje on weryfikację drogi transportowej i miejsca instalacji oraz wszystkich koniecznych przyłączy mediów, jeszcze przed instalacją. Pozwala to na przeprowadzenie ewentualnych prac wstępnych i właściwe przygotowanie się do instalacji. Efektem tego jest szybka i bezproblemowa instalacja oraz konfiguracja wybranego systemu do gotowania. Urządzenia od razu są gotowe do użycia.

W ramach profesjonalnej instalacji przeprowadzany jest również instruktaż mycia, pielęgnacji i konserwacji urządzenia. Wszystko po to, aby urządzenie służyło latami. Dodatkowo Partner Serwisowy RATIONAL może podłączyć urządzenie do internetowej platformy RATIONAL „ConnectedCooking” – innowacyjnego systemu zarządzania kuchnią. ConnectedCooking pozwala między innymi na zdalne sterowanie pracą podłączonych urządzeń, tworzenie i przesyłanie do wybranych urządzeń przepisów kucharskich, kontrolę eksploatacji, czy też przechowywanie danych HACCP.

Bogusław Fronczak zwraca uwagę na kolejną zaletę: fachowa i profesjonalna instalacja jest warunkiem pełnej ochrony gwarancyjnej. Dwuletnia gwarancja RATIONAL pokrywa pełne koszty ewentualnych usterek tj. części zamienne, czas pracy i koszt dojazdu serwisu.

Aby zapewnić profesjonalną instalację i najlepszą wiedzę o produkcie, firma Rational rekomenduje certyfikowanych Partnerów Serwisowych. Sieć autoryzowanych serwisów RATIONAL funkcjonuje na całym świecie. W przypadku Polski to 40 firm partnerskich, które w 60% przypadków są w zasięgu 25 km od urządzenia Rational. Więcej informacji na temat serwisu technicznego i listy wszystkich Partnerów Serwisowych można znaleźć na stronie: https://www.rational-online.com/pl_pl/obsluga-klienta/rational-service-partner/

Artykuł powstał we współpracy z firmą Rational

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.08.2022
Aktualizacja: 30.08.2022