Propozycje hotelowe w ramach Restaurant Club

Bez względu na okazję, najlepszym podarunkiem są bezcenne wspomnienia, które pozostaną w pamięci na długo. Restaurant Club zaprasza do skorzystania z oferty zakupu voucherów i odkrywania doświadczeń. Wszystkie vouchery ważne są do końca roku. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji.
Niespodzianka na dzień dobry – Warszawa

Sobotnie, urodzinowe śniadanie z bliską osobą w przyjemnych okolicznościach. W ręku kieliszek z pysznym prosecco, a do tego coś na osłodę. Można się rozmarzyć! Czy nie brzmi to jak cudowny początek weekendu? Takie doznania oferuje hotel Sheraton Grand Warsaw.

Gratka dla smakoszy whisky – Poznań

Twoi przyjaciele to smakosze mocnych trunków? A może nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić wieczór kawalerski? Warsztaty wiedzy o whisky będą świetnym wyborem! Na takim spotkaniu uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat whisky, będą mogli przystąpić do degustacji, a także porównania aż 10 sampli. A to wszystko w klimatycznym barze SomePlace Else, mieszczącym się w hotelu Sheraton w Poznaniu.

Wspólne gotowanie po azjatycku – Warszawa

Kochasz azjatycką kuchnię? A może marzysz o tym, by opanować tajemną sztukę przyrządzania ramenu? Wybierz się na wspólne gotowanie z szefem kuchni Sheraton Grand Warsaw. Uczestnicy warsztatów będą mogli nauczyć się sztuki klejenia dim sum, przygotowywania wspomnianego wcześniej ramenu oraz potraw z woka. Po wspólnym gotowaniu najprzyjemniejsza część, czyli wspólny posiłek, do którego zostanie zaserwowane wino w cenie vouchera!

Zaręczyny jak z bajki – Warszawa

Zaręczyny to wyjątkowa chwila, dlatego powinna odbyć się w wyjątkowych okolicznościach. Na przykład w chmurach! The Westin Warsaw przygotował dla zakochanych scenerię jak z filmu. Na wysokości 100 metrów nad ziemią przyszłym narzeczonym zostanie podany szampan oraz poczęstunek. A to wszystko odbędzie się w otoczeniu świec i róż. Brzmi jak kadr wyjęty z filmu romantycznego?

Urodzinowy pobyt w magicznym Krakowie

Jubilat uwielbia podróże? W takim razie szybki City Break będzie idealnym pomysłem na prezent! Sheraton Grand Kraków oferuje urodzinowy pakiet, który obejmuje pobyt w apartamencie Grand Deluxe Suite ze śniadaniem, butelkę wina musującego oraz pyszny tort na powitanie gości. Cudowna chwila odprężenia w klimatycznym Krakowie na wyciągnięcie ręki.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.