Renaissance Warsaw Airport Hotel najlepiej oceniony przez gości w gastronomii

Udostępnij artykuł

Renaissance Warsaw Airport Hotel, należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, zdobył pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli Renaissance w krajach położonych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) pod względem zadowolenia gości z hotelowej gastronomii w 2021 roku.

zespół Renaissance Warsaw Airport Hotel
Zespół Renaissance Warsaw Airport Hotel

Dziękujemy za tak wspaniałe opinie i nieśmiało możemy przyznać, że wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie. Jestem dumna, że w tym szczególnym czasie zaangażowanie i ciężka praca zespołu Kuchni, Restauracji, Baru, Bankietów oraz Club Lounge przyczyniły się do tego osiągnięcia. Dziękuję Ren Team za wspaniale wykonaną codzienną pracę. Po raz kolejny została doceniona przez naszych gości podkreśla Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor generalna Renaissance Warsaw Airport Hotel.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Ocena przyzna przez gości to przede wszystkim docenienie pracy całego zespołu restauracji Challenge ’32. Na czele z Andrzejem Brykiem, szefem kuchni Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Karta menu w naszej restauracji Challenge ’32 w dużym stopniu jest dedykowana dla gości korzystających z hotelu. Dla nich ważnym aspektem – ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo z Lotniskiem Chopina – jest odpowiednio zbilansowana dieta przed samą podróżą. Tym bardziej ze szczególną starannością dbamy o to, aby każdy mógł zawsze znaleźć coś dla siebie – mówi Andrzej Bryk, szef kuchni. – Odwiedzają nas też goście spoza hotelu, którym proponujemy kuchnię polską w nowej, autorskiej odsłonie. Kucharze oraz serwis kelnerski z zespołu restauracji Challenge ‘32 każdego dnia starają się udowodnić, że pasja wkładana w to, co się robi, jest najważniejszym elementem sukcesu. I sukces ten, jak widać goście znajdują na naszych talerzach – dodaje Bryk.

O Renaissane Warsaw Airport Hotel

Renaissane Warsaw Airport Hotel to pięciogwiazdkowy obiekt należący do sieci Marriott International. Znajduje się zaledwie 67 kroków od terminala odlotów warszawskiego Lotniska Chopina. Renaissance Warsaw Airport Hotel oferuje 214 w pełni wyciszonych, komfortowych pokoi oraz 11 apartamentów. W hotelu znajduje się również nGin Bar, Club Lounge, bogata przestrzeń konferencyjna, strefa Wellness&Spa oraz basen. Do dyspozycji gości oddano również restauracja Challenge ’32. Nazwa nawiązuje do historią Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury i ich brawurowym zwycięstwem w międzynarodowych zawodach Challenge w 1932 roku.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 31.01.2022
Aktualizacja: 01.02.2022