Restauracja Gruby Josek z nową lokalizacją

Udostępnij artykuł

4 listopada Gruby Josek będzie świętować zmianę lokalizacji. W połowie października br. roku restauracja przeniosła się z dotychczasowego adresu przy ul. Elektoralnej 24 w nowe miejsce – Atrium Centrum przy Al. Jana Pawła II 27 w Warszawie.

Wnętrze nowej restauracji Gruby Josek. Źródło: fanpage restauracji

Na początku września br. Gruby Josek poinformował w swoich mediach społecznościowych o zmianie lokalizacji.

Coś się kończy, coś się zaczyna… Nie przedłużając informujemy, że już niebawem Gruby Josek będzie miał nowy dom. Jest nam przykro, bo w poprzednie miejsce włożyliśmy wiele serca, dużo środków i jeszcze więcej pracy. Mimo ograniczeń kochaliśmy to miejsce i nie planowaliśmy przeprowadzki, ale nie da się tak dłużej. Nie da się rozwijać restauracji cały czas walcząc o wszystko inne… – mogliśmy przeczytać w oświadczeniu na fanpage restauracji.

Restauracja działała w Warszawie, przy ul. Elektoralnej 24. Od 14 października goście udali się już pod nowy adres – Al. Jana Pawła II 27, gdzie mieści się Atrium Centrum. Gruby Josek znalazł swoje miejsce na parterze tego biurowca.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE wrzesień-październik 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nowości Gastronomiczne

Po 3 tygodniach od ponownego otwarcia przyszedł czas na świętowanie. 4 listopada Gruby Josek zaprasza na “hulankie” otwarcia nowego lokalu. Najpierw goście zbiorą się pod dawnym adresem, przy Elektoralnej 24, a później ruszą w podróż przez czas w prawdziwie warszawskim stylu do nowej siedziby w Atrium Centrum na Al. Jana Pawła II 27.

W programie imprezy otwarciowej m.in. koncert muzyki warszawskiej i pamiątkowe zdjęcie, a w menu śledzik, tatar, gęsina i toasty. Szefem kuchni restauracji jest Mariusz Wróbel.

Gruby Josek Atrium
Gruby Josek Atrium Centrum. Źródło: fanpage restauracji

Źródło: Gruby Josek

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 02.11.2023
Aktualizacja: 02.11.2023