Restauratorze, postaw na nowe technologie

Udostępnij artykuł
Odgrywają one coraz bardziej kluczowe znaczenie w niemalże każdej branży, także gastronomicznej. Z tego względu, dla sektora HoReCa powstają narzędzia, które wspomagają prowadzenie lokali gastronomicznych, generują oszczędności i dają możliwość promocji i reklamy. To wszystko zapewnia eatPoint.pl.
Zarządzanie rezerwacjami

Rezerwowanie stolików w lokalach nie ogranicza się jedynie do postawienia tabliczki z rezerwacją na stoliku, o czym doskonale wie obsługa każdego, nie tylko większego lokalu. Największym wyzwaniem jest tu sprawne zarządzanie nimi: zapisanie rezerwacji, aby na ten sam stolik nie założyć innej rezerwacji oraz jej potwierdzenie. W momentach dużego obłożenia w lokalach zdarza się, że rezerwacja zostanie przeoczona, a goście denerwują się, że nie czeka na nich wolny stolik. Stąd na popularności zyskują ostatnio aplikacje oraz portale do rezerwacji stolików online. Dzięki eatPoint.pl restauratorzy otrzymują jedno narzędzie do sprawnego zarządzania rezerwacjami z różnych źródeł, system powiadomień oraz przypomnień o danej rezerwacji. Goście natomiast mają możliwość łatwego znalezienia lokalu i dokonania wygodnej rezerwacji stolika online, także poza godzinami jego otwarcia.

Analiza danych

Dzięki wykorzystaniu algorytmów oraz mechanizmów sztucznej inteligencji (AI), właściciele oraz menedżerowie lokali gastronomicznych mogą pozyskać niezbędne dane dotyczące obecnych trendów oraz kulinarnych przyzwyczajeń swoich gości. Analiza danych oraz statystyki pokazują częstotliwość odwiedzin lokalu danego gościa, zamawiane przez niego dania, a także czas spędzony w restauracji. Dostęp do tego rodzaju informacji pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie oferty lokalu, zwiększenie jego dochodowości oraz planowanie akcji marketingowych i programów lojalnościowych, np. organizowania specjalnych promocji i zniżek dla stałych gości.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
Korzyści marketingowe – promowanie lokalu

eatPoint.pl to nie tylko zarządzanie rezerwacjami oraz analiza danych. Jest to też baza lokali gastronomicznych wraz z wyszukiwarką opartą na zaawansowanych filtrach. Dołączenie do eatPoint.pl zapewnia restauratorowi widoczność w Internecie – prezentację lokalu wraz z jego zdjęciami, unikalnym opisem, aktualnym menu i dokładnym oznaczeniem lokalizacji na mapie. Dzięki temu lokale nawet nieposiadające własnej strony internetowej są widoczne w sieci, a właściciele nie muszą przeznaczać dodatkowego budżetu na SEO oraz działania promocyjne w mediach społecznościowych.

Dołącz i testuj za darmo

eatPoint.pl to multinarzędzie umożliwiające pełną automatyzację procesu rezerwacji stolików oraz dostarczające cennych informacji na podstawie analizy danych. Każdy restaurator dołączający do eatPoint.pl ma możiwość przetestowania przez okres promocyjny wszystkich funkcjonalności systemu całkowicie za darmo.

Materiał promocyjny. Powstał we współpracy z eatPoint.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 04.09.2019
Aktualizacja: 04.09.2019