Rusza głosowanie na najlepszą restaurację Polskich Skarbów Kulinarnych

Ponad 90 lokali gastronomicznych znajdujących się na mapie programu stanęło do rywalizacji o tytuł najlepszej restauracji. Przemierzając szlak kulinarny Warszawy, Krakowa, Zakopanego i Podhala, Wrocławia i Dolnego Śląska oraz Trójmiasta i Pomorza, goście mogą oddać głos na swój ulubiony lokal biorący udział w programie. Wyboru najlepszej restauracji dokonać można na stronie www.polskieskarby.pl

O tytuł „Najlepszej Restauracji programu Polskie Skarby Kulinarne” walczą lokale gastronomiczne znajdujące się na kulinarnej mapie programu. W konkursie realizowanym przez sieć hurtowni Makro Polska udział bierze ponad 90 restauracji. Szlak kulinarny przebiega przez pięć regionów Polski – Warszawę, Kraków, Zakopane i Podhale, Wrocław i Dolny Śląsk oraz Trójmiasto i Pomorze. Goście odwiedzający lokale mogą oddać głos na ulubioną restaurację na szlaku do 30 kwietnia 2020 r.

Polskie Skarby Kulinarne to program edukacyjny pod patronatem Makro Polska. Głównym założeniem programu jest zwiększenie świadomości konsumentów na temat kulinarnych tradycji naszego kraju oraz sprawienie, by bardziej docenili oni kuchnię polską i dostrzegli, że może być ona również prestiżowa. Sieć hurtowni wspólnie z szefami kuchni nie tylko przełożyli na język współczesnej gastronomii dawne przepisy, ale również uzupełnili je o charakterystyczne smaki kuchni regionalnych. Z kolei dania, znajdujące się w kartach menu ich lokali, pełne są zaskakujących doznań smakowych.  

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.