Ruszyła strona wPolsceNajlepiej.pl

Polski Holding Hotelowy uruchomił nowy serwis internetowy. Jest to pierwsza strona rezerwacyjna holdingu, prezentująca zbiorczo ofertę wszystkich 27 hoteli i obiektów należących do grupy PHH na terenie całego kraju.

Na stronie wpolscenajlepiej.pl użytkownicy znajdą informacje odnośnie 27 hoteli i obiektów wchodzących w skład holdingu. Co ważne, bezpośrednio na stronie będzie można dokonać rezerwacji w każdym hotelu. Dzięki udostępnionym filtrom użytkownicy będą mogli znaleźć najlepsze dla nich zakwaterowanie. Można je wyszukać według miasta, destynacji, standardu obiektu, typu obiektu, oferowanych udogodnień, rodzajów pokoi czy atrakcji.

Po długiej izolacji wywołanej pandemią widzimy duże zainteresowanie naszymi obiektami. Cieszymy się, że właśnie teraz, przed sezonem wakacyjnym możemy pochwalić się nową stroną. Mam nadzieję, że intuicyjna strona internetowa ułatwi gościom rezerwowanie kolejnych wyjazdów w naszych 27 obiektach – mówi Ewelina Karpińska, zastępca dyrektora marketingu w Polskim Holdingu Hotelowym.

Zainteresowani znajdą na stronie wpolscenajlepiej.pl również wszystkie oferty specjalne dostępne w hotelach grupy. Można filtrować je według destynacji oraz rodzaju wypoczynku. Dla osób, które szukają urlopowych inspiracji na stronie przewidziano specjalną sekcję „inspiracje”. Odwiedzający znajdą tam informacje o ciekawych miejscach i wydarzeniach. Te, które odbywają się w destynacjach i w miastach, na terenie których znajdują się hotele i obiekty grupy PHH.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.