Ruszyły zapisy na 6. InterContinental Tower Run – charytatywny bieg po schodach

Szósty bieg po schodach – InterContinental Tower Run odbędzie się 22 września 2019 roku o godz. 9:00. Na uczestników poza legendarnym już śniadaniem w hotelu InterContinental czeka sporo niespodzianek. W tym roku wszyscy biegną dla 5-letniego Emila. Nasza redaktor Karolina Stępniak – jak co roku – również pokona 1000 schodów.

W 13. miesiącu życia u Emila zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Chorobę, wskutek której mięśnie słabną i stopniowo zanikają. Od tego czasu Emil i jego rodzice każdego dnia ciężko pracują nad tym, aby mógł on się rozwijać i być jak najbardziej sprawny ruchowo. Emil jest bardzo pogodny, lubi ludzi i bardzo szybko nawiązującą nowe znajomości. Marzy o wózku elektrycznym. Obecnie porusza się na wózku aktywnym, ale chce dogonić inne dzieci i być sprawny tak jak one podczas zabawy. W tegorocznej edycji InterContnental Tower Run pieniądze z pakietów startowych zostaną przeznaczone na wózek elektryczny oraz rehabilitacje dla Emila.

Zawodnicy startują parkingu hotelowego, czyli poziomu -5. Meta znajduje się na 44 piętrze. 49 pięter, czyli 1000 schodów – tyle mają do pokonania zawodnicy. Pakiet startowy kosztuje 100 PLN. Każdy zawodnik otrzyma medal. Zapisy na stronie http://towerrun.pl/.

W tym roku wszyscy biegną dla 5-letniego Emila

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.