Saltic Resort & SPA Grzybowo rozpoczyna współpracę z La Milou

Udostępnij artykuł

Nowoczesny obiekt zlokalizowany w Grzybowie k. Kołobrzegu wszedł w kooperację z polskim producentem akcesoriów dziecięcych.

Znakiem rozpoznawczym La Milou są oryginalne wzory, wysokogatunkowe tkaniny. Powstają z nich kolekcje kocyków, poduszek, narzut, ubrań, również gadżetów dla dzieci, a także rodziców.

Od zawsze byliśmy zakochani w akcesoriach La Millou, a dziś znalazły się one w Salticu! To dla nas ogromne wyróżnienie. Dla maluszków odwiedzających nasz hotel zaproszenie do magicznego świata La Millou. Świata beztroskiego i kolorowego dzieciństwa. Dorośli będą mieli możliwość bliższego zapoznania się z marką – czytamy na stronie Saltic Resort & SPA.

Na każdego małego gościa hotelowego, w wieku 4-12 lat, czekać będzie Magiczny Worek z Niespodzianką od La Millou (bezpłatnie). Dodatkowo, w apartamentach Deluxe i Deluxe Family pojawią się akcesoria: Kurki Babci Dany oraz kocyki-narzutki. Dla wszystkich gości Saltica przygotowano również specjalne kody rabatowe, które pozwalają na zakup produktów La Millou z 2️0 proc. zniżką.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023