SCM Sp. z.o.o. (MONIN, Vitamix)

Udostępnij artykuł

Firma SCM Sp. z o.o. od lipca 2012 roku jest wyłącznym dystrybutorem produktów MONIN w Polsce, a od 2018 roku również profesjonalnych urządzeń do blendowania, amerykańskiej marki Vitamix Commercial. Główne obszary działalności firmy to efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw, zakupów i dystrybucji oraz tworzenie nowych rozwiązań produktowych dla obszaru gastronomii.

MONIN to najczęściej wybierana marka przez profesjonalistów z branży gastronomicznej i hotelarskiej w ponad 150 krajach. Już trzecie pokolenie rodziny MONIN prężnie rozwija firmę, stawiając nieustannie na najwyższą jakość produktów i usług, kreatywność i innowacyjność, pozostając przy tym wiernym francuskiemu dziedzictwu.
Marka jest niekwestionowanym, międzynarodowym liderem na rynku napojów. Bezkonkurencyjne portfolio zawiera produkty z sześciu kategorii, a do najpopularniejszych zaliczają się syropy, puree owocowe, sosy, frappe i likiery – łącznie to aż 19 różnych formatów.

MONIN to także sposób na życie, który łączy ponad stuletnie doświadczenie z ponadczasowymi wartościami. Wśród nich są:

  • naturalność – zarówno jeśli chodzi o przeżywanie wspólnych emocji, jak i wykorzystanie tylko naturalnych składników w procesie produkcji;
  • autentyczność, ponieważ firmie naprawdę zależy na zadowoleniu klientów;
  • odpowiedzialność – za markę, ale i nasze wspólne środowisko;
  • otwartość na innowacje;
  • pasja, która przejawia się w kreatywności.

Zadaniem marki jest nieustanne inspirowanie i pobudzanie do odkrywania nowych smaków, nowych emocji i nowych kulinarnych światów.

www.zrobtosamwdomu.pl

Vitamix ® Commercial to światowy lider w zakresie produkcji profesjonalnych blenderów do barów i kuchni, specjalizujący się w obsłudze największych światowych sieci gastronomicznych.

Vitamix to urządzenie wielofunkcyjne, które zastępuje 10 urządzeń kuchennych, oraz wykonuje 50 różnych czynności związanych z gotowaniem i przyrządzaniem posiłków. Dlatego znalazł uznanie wśród największych szefów kuchni, a z jego pomocy korzystają najlepsze restauracje, szkoły kulinarne na całym świecie. Jego niezwykle mocny, potężny silnik nie ma sobie równych pośród innych sprzętów AGD.
Vitamix to urządzenie niezawodne z 3-letnią gwarancją. Laserowo wycinane ostrze ze stali chirurgicznej i precyzyjnie zaprojektowany dzban, oraz najwyższa jakość materiałów użytych do budowy urządzenia, sprawiają, iż Vitamix zdobywa nieustanne zaufanie i rzeszę nowych klientów od 1921 r., kiedy to W.G. „Papa” Barnard rozpoczął sprzedaż swego genialnego wynalazku.
Vitamix przygotowuje pełnowartościowe potrawy, tnąc błony warzyw i owoców, tak, aby były one podane w najlepszej, przyswajalnej postaci. Nie tracąc przy tym cennego błonnika, witamin, minerałów oraz antyoksydantów. Nawet obierki, skórki warzyw i owoców, oraz pestki zostaną sproszkowane, i po zblendowaniu z innymi składnikami stworzą zdrowe, pyszne napoje, sosy, zupy i dressingi.

www.scmpoland.pl/vitamix

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.01.2022
Aktualizacja: 26.04.2022