Sezon truskawkowy u Grycana rozpoczęty

Udostępnij artykuł
W portfolio marki znajdziemy teraz cały wachlarz truskawkowych smaków: lody tradycyjne, sorbet z truskawek, lody wegańskie, a także nowe desery i koktajle w menu lodziarnio-kawiarni.

Sezon truskawkowy to ten szczególny moment w ciągu roku, na który z wytęsknieniem czekamy – zarówno my, jak i nasi Goście. W tym roku to oczekiwanie miało wyjątkowy wymiar, bo zbiegło się z ponownym otwarciem naszych ogródków kawiarnianych oraz lokali dla klientów pragnących korzystać z naszej oferty na miejscu. Z tego powodu chcieliśmy by nasze truskawkowe menu było wyjątkowo bogate, tak by każdy znalazł w nim coś dla siebie. Stąd wiele soczystych, truskawkowych nowości, również wegańskich – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od Pokoleń. Dodatkowo, by jak najwięcej osób zachęcić do odwiedzin w naszych lodziarnio-kawiarniach truskawkową ofertę wspieramy wielokanałową kampanią promocyjną – dodaje Małgorzata Grycan.

W tej chwili w ofercie marki Grycan – lody od pokoleń znajduje się wachlarz truskawkowych smaków: tradycyjne truskawkowe lody na bazie śmietanki kremówki, sorbet z truskawek oraz tegoroczna nowość – kremowe, wegańskie lody truskawkowe. Wszystkie te warianty dostępne są zarówno w ofercie detalicznej w sieciach handlowych oraz w liczącej niemal 150 punktów sieci lodziarnio-kawiarni w całej Polsce.

Promocyjne menu

Od 19 maja we wszystkich punktach sieci obowiązuje oferta Z truskawek. W nowym promocyjnym menu znalazły się:

Deser Strawberry&Cheescake – kompozycja lodów truskawkowych i śmietankowych
z sernikiem tradycyjnym, bitą śmietaną, polewą truskawkową, kawałkami białej czekolady i świeżymi truskawkami w cenie 14,90 zł.

Mini Deser Panna Cotta z truskawkami – popularny włoski deser na bazie śmietanki kremówki z dodatkiem domowej polewy truskawkowej oraz kawałków truskawek. Dostępny w cenie 9,90 zł.

Lodowy shake truskawka&wanilia – aksamitny lodowy shake na bazie jogurtu naturalnego, truskawek, mleka oraz lodów waniliowych i truskawkowych w cenie 14,90 zł. Dostępny również w wersji wegańskiej na bazie mleka sojowego, truskawek oraz lodów wegańskich waniliowych i lodów wegańskich truskawkowych w cenie 16,90 zł.

Koktajl z truskawek – koktajl z truskawek, dostępny w kubku 400 ml w cenie 12,90 zł a także w butelce o pojemności 250 ml w cenie 9,90 zł.

Deser Beza Pavlova – kompozycja Sorbetu z Truskawek i Lodów Waniliowych, udekorowanych bitą śmietaną i polewą truskawkową. Smak deseru dopełniają truskawki i słodkie, beziki własnej produkcji. Dostępny w  cenie 14,90 zł.

Tartaletka z truskawkami – na bazie kruchego ciasta, wypełniona waniliowym, budyniowym kremem i udekorowana truskawkami. Najlepiej smakuje w towarzystwie kawy, dostępna w cenie 8,90 zł.

Oferta Z truskawek obowiązuje od 19 maja do 2 lipca 2021 r. we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce. Ponadto od 19 do 27 maja obowiązuje dodatkowa promocja „kup dwa produkty z oferty Z TRUSKAWEK, a trzeci produkt (najtańszy) otrzymasz gratis”.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.