Stachursky w poznańskim Moxy

Już w najbliższy piątek, 28 maja, w Moxy Poznań Airport, usytuowanym tuż przy Porcie Lotniczym Poznań-Ławica odbędzie się bezpłatny koncert online Jacka Stachursky’ego. W ten sposób obiekt będzie świętował swoje ponowne otwarcie po czasie pandemii. Wydarzenie będzie transmitowane dla wszystkich w najpopularniejszych serwisach streamingowych. Świat Hoteli dołączył do grona patronów medialnych wydarzenia.

Wszyscy długo czekaliśmy na możliwość powrotu do normalności. Turyści znowu zaczęli podróżować, hotele przyjmują gości, otwierają się ogródki i restauracje, wracają imprezy okolicznościowe. My również chcemy wspólnie świętować ten ważny dla nas moment – ponownego otwarcia dla gości naszego obiektu przy Porcie Lotniczym Poznań-Ławica – mówi Matthieu Carrour, Kapitan Załogi Moxy Poznań Airport. – Cieszymy się, że możemy przywitać Was nie tylko w naszym obiekcie, ale również spotkać się wirtualnie we wnętrzach Moxy Poznań Airport podczas koncertu Stachursky online już w najbliższy piątek o godz. 20.00. Bądźcie z nami. Do zobaczenia.

28 maja swoją działalność wznawiają również restauracje w całym kraju. Wszystkich turystów, którzy w tym dniu będą znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica, Moxy Poznań Airport zaprasza do swojego punktu gastronomicznego, w którym będzie można skosztować smacznych przekąsek i nieoczywistych drinków.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Bardzo się cieszę, że mogę jako pierwszy artysta wystąpić w koncercie organizowanym w wyjątkowym Moxy Poznań Airport. Dostaję wiele sygnałów od swoich sympatyków, że oczekują powrotu do koncertów i normalności. Mam wielką nadzieję, że to wydarzenie będzie szansą na spotkanie się z fanami na żywo, chociaż w wersji wirtualnej. Niech muzyka, moc i potęga będzie z Wami – mówi Jacek Stachursky, wokalista.

Patronat nad koncertem online objęła Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.  

Moxy Poznań Airport dał wyraźny sygnał, że organizacja wydarzeń kulturalnych w hotelach jest znów możliwa, a to świetna wiadomość dla turystów, jak i poznaniaków. Szczerze wierzymy, że podobnych wydarzeń czyli pretekstów do odwiedzin będzie lawinowo przybywać – mówi Jan Mazurczak, prezes zarządu PLOT.

Szczegóły wydarzenia oraz sama transmisja będzie dostępna na firmowym fanpage Moxy Poznań Airport: www.facebook.com/MoxyPoznanAirport.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.