Sun & Snow rozbudowuje segment „slow”

Udostępnij artykuł

Firma Sun & Snow poszerza swoją ofertę domów wakacyjnych. W odróżnieniu od klasycznej oferty, nowa linia wyróżnia się konceptem wypoczynku w stylu „slow”, który coraz mocniej zyskuje na popularności.

Oferowane przez Sun & Snow domy, to pokaźniejsza niż w klasycznych apartamentach wakacyjnych powierzchnia, a więc możliwość pobytu dla większej liczby osób – od 6 do nawet 10. Jest to idealne rozwiązanie dla większych rodzin lub grup znajomych. Domy wakacyjne z oferty „slow” dostępne są zarówno nad morzem, jak i w górach czy na Mazurach.

Jest wiele powodów, dla których styl spędzania wakacji w rytmie „slow” nabiera znaczenia. Przeciwdziała przesyceniu informacyjnemu i stresowi, wspiera poszukiwanie równowagi, zdrowie psychiczne i fizyczne, docenianie chwil, ale także troskę o środowisko. Widząc rosnącą potrzebę wśród naszych klientów, postanowiliśmy skupić się na rozwoju tej części oferty Sun & Snow. Dziś jest to już około 10 kameralnych lokalizacji, które wyróżnia bliskość natury. Przykładem może być choćby Słowińska Aura w Rowach, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, czy Osada Zamkowa w Pasymiu, która położona jest tuż przy jeziorze Kalwa, z prywatną plażą i pomostem – mówi Mariola Skorupa, dyrektor sprzedaży i marketingu Sun & Snow.

Domy wakacyjne w ofercie Sun & Snow oferują szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego. Przykładowo, dom w Międzywodziu wyposażony został w kominek, a przynależny ogródek w trampolinę dla dzieci. Zwykle oferowane domy posiadają wydzieloną przestrzeń prywatną i i często są dostosowane do pracy zdalnej.

Wypoczynek w domu wakacyjnym to dziś jedna z optymalnych kosztowo możliwości wyjazdu dla grupy znajomych i większych rodzin. Taki pobyt to z jednej strony wygoda za rozsądną cenę, zaś z drugiej – w przypadku osób mieszkających na co dzień w blokach, możliwość wypoczęcia w zupełnie innych warunkach. Taki pobyt, czy to nad morzem, czy w górach, pozwala cieszyć się przestrzenią, bliskością przyrody i niezmąconą ludzkim gwarem ciszą. Jak pokazuje sukces naszej dotychczasowej oferty na Mazurach – tego oczekują właśnie nasi klienci – dodaje Mariola Skorupa.

Coraz częściej klienci Sun & Snów zwracają uwagę nie tylko na fakt dostępu do kuchni, z piekarnikiem i częścią jadalną, ale wybierają lokale z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak pralka czy ekspres do kawy. Wynika to nie tylko z oszczędności, ale także z potrzeby niezależności kulinarnej. Brak ograniczeń związanych z godzinami posiłków umożliwia elastyczność, autentyczne doświadczenia kulinarno-kulturowe. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób ze specjalnymi dietami. Dodatkowym ułatwieniem, zwłaszcza podczas dłuższych pobytów, jest też choćby dostęp do pralki. Oferta Sun & Snow gwarantuje także poczucie domowego komfortu, co jest istotne dla osób ceniących indywidualność i rodzin podróżujących z dziećmi.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec 2023

O Grupie Sun & Snow

To największy w Polsce operator zarządzający wynajmem blisko 2,5 tys. apartamentów w ponad 40 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach w Polsce. Istnieje na rynku od 2008 roku i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów. Sun & Snow posiada autorski system rezerwacyjny z transparentnym panelem właściciela, dostępem do bieżących rezerwacji, statystyk obłożenia, przychodów oraz modułu do rozliczenia zysków. Firma współpracuje także z największymi kanałami sprzedaży i zapewnia właścicielom apartamentów, pomoc w organizacji remontu i wyposażenia wnętrz czy też zapewnia naprawy usterek. W skład Grupy wchodzi również Sun & Snow Real Estate – wyspecjalizowana spółka zajmująca się doradztwem w obszarze inwestycji w nieruchomości przeznaczone na wynajem. Grupa Sun & Snow posiada unikalne kompetencje i wiedzę, by wspierać zarówno inwestorów indywidualnych jak i deweloperów w całym procesie inwestycyjnym oraz późniejszym – w zakresie zarządzania istniejącymi nieruchomościami wypoczynkowymi.

Źródło: Grupa Sun & Snow

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 30.08.2023
Aktualizacja: 30.08.2023