Święto Dziękczynienia w restauracjach Jeff’s

Przypadający w ostatni czwartek listopada Thanksgiving Day, oznacza wyjątkowy posiłek w gronie znajomych i rodziny. Na ten dzień przygotowały się również amerykańskie restauracje Jeff`s.

W czwartek 28 listopada wszystkie Jeff`sy będą odświętnie udekorowane. Na stołach zostaną położone białe obrusy, a gości będą obsługiwać kelnerzy we frakach. Jednak najważniejsze jest specjalnie przygotowane na ten dzień menu.

Zgodnie z tradycją, główną potrawą będzie faszerowany ziołami, tradycyjny, pieczony indyk, podany z kremowym puree ziemniaczanym i karmelizowanymi warzywami. W zestawie znajdzie się jeszcze słynna luizjańska zupa Gumbo, a na łasuchów czekać będzie tarta z musem z białej czekolady i borówek amerykańskich.

Chcemy, aby goście naszej restauracji razem z nami przeżyli prawdziwy Thanksgiving Dinner. To okazja nie tylko do poznania oryginalnych smaków, ale też amerykańskiej kultury – mówi Marcin Sołtyk, szef kuchni restauracji Jeff`s, który tego dnia o godzinie 14:00, w restauracji Jeff`s na Polu Mokotowskim w Warszawie osobiście będzie kroił i serwował olbrzymiego, świątecznego  indyka. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.