Targi Wyposażenia Horeca 2010

Udostępnij artykuł

W programie tegorocznych targów znajdą się m.in.:
• Kompleksowa oferta ponad 250 firm z zakresu wyposażenia hotelu i restauracji
• Prezentacje i degustacje win z całego świata: z Włoch, Francji, Węgier, Austrii, RPA, Polski, Rumunii, Słowacji.

W ubiegłym roku ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy na powierzchni 7 tys. mkw. zaprezentowało najnowsze produkty i rozwiązania stosowane szeroko w gastronomii i hotelarstwie. Targowe dni, jak co roku, urozmaiciło wiele imprez towarzyszących związanych z tematyką hotelarsko-gastronomiczną oraz winiarską. W ubiegłych latach szczególną popularnością cieszyły się:

• Akademię Espresso, w czasie której wszyscy zainteresowani uczyli się od najlepszych baristów sztuki parzenia i przygotowania kawy.

• Projekt „Idealna kuchnia”, w kuchni tej, przez cały okres targów, najlepsi szefowie kuchni nie tylko gotowali, ale także zapoznali zainteresowanych z najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w branży gastronomicznej.

• Konkurs Winiarski o Medal Targów ENOEXPO oraz Konkurs Polskich Win o Medal Targów ENOEXPO. Podczas Targów można było poznać zwycięzców w poszczególnych kategoriach, a także spróbować nagrodzonych win.

Podczas ostatniej edycji targi gościły specjalistów m.in. z Włoch, Niemiec, Austrii, Mołdawii, Hiszpanii, Francji, Słowenii, Egiptu i RPA. Targi odwiedziło ponad 8 000 gości branżowych.

Więcej informacji na: www.horeca.krakow.pl

Wydawnictwo BROG Media Biznesu będzie obecne na targach. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będą promowane czasopisma „Świat Hoteli”, „Nowości Gastronomiczne” oraz portal Horecanet.pl. Wszelkich informacji odnośnie współpracy z BROG Media Biznesu na miejscu udzielą Państwu: Barbara Czarnecka (szef zespołu sprzedaży rynku horeca, tel. 664 463 080; e-mail:bczarnecka@brog.pl) i Marcin Gronek (zastępca szefa zespołu rynku horeca, tel. 664 463 079; e-mail:mgronek@brog.pl).
 

Opublikowano: 20.04.2010
Aktualizacja: 20.04.2010