The Bridge Wrocław MGallery walczy o nagrodę World Luxury Hotel Awards

Udostępnij artykuł
Ruszyło głosowanie publiczności, które wyłoni zwycięzców. World Luxury Hotel Awards to konkurs, do którego zapraszane są światowe ikony hotelarstwa. Plebiscyt organizowany jest już od 16 lat. Hotele otrzymują wyróżnienia za światowej klasy udogodnienia i doskonałą obsługę gości.

W konkursie funkcjonuje ponad 100 kategorii, w których mogą rywalizować hotele. Przyznawane są wyróżnienia globalne, kontynentalne, regionalne i krajowe. To także szansa na zaprezentowanie hotelu szerokiemu gronu, a jednocześnie na promocję miasta i regionu, w którym znajduje się obiekt.

The Bridge Wrocław MGallery to pięciogwiazdkowy hotel na Ostrowie Tumskim otwarty w 2019 roku. Jest jedynym obiektem z Dolnego Śląska, który znalazł się w gronie nominowanych do konkursu World Luxury Hotel Awards 2021. Hotel walczy o nagrodę w aż trzech kategoriach: Luxury Architecture Design Hotel, Luxury Banquet/Event Hotel i Luxury Rooftop View Hotel. Wśród nominowanych jest również hotel Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery oraz Nobu Hotel Warsaw.

W poprzednim roku w tych kategoriach, w których obecnie nominowany jest The Bridge Wrocław MGallery, globalnymi zwycięzcami zostali: Royal Hideaway Corales Resort z Hiszpanii, Nairobi Upper Hill z Kenii oraz Orussey One Hotel & Apartment z Kambodży. Zwycięzcą w konkursie World Luxury Hotel Awards 2020 został hotel Apurva Kempinski na Bali.

Wraz z początkiem sierpnia ruszyło głosowanie publiczności w konkursie World Luxury Hotel Awards 2021. Swój głos na ulubiony hotel może oddać bezpłatnie każdy podróżnik za pomocą strony internetowej. Głosowanie potrwa do 22 sierpnia.

Konkursową prezentację The Bridge Wrocław MGallery można obejrzeć na: TUTAJ.

Jak głosować?

Aby zagłosować na wrocławski hotel w konkursie World Luxury Hotel Awards wystarczy przejść przez kilka kroków:

1. Wejdź na stronę: www.luxuryhotelawards.com
2. Wybierz przycisk “VOTE NOW”
3. Z rozwijanej listy wybierz The Bridge Wrocław MGallery Collection
4. Wybierz kategorię, w której uważasz, że hotel powinien wygrać
5. Wpisz swój adres e-mail i oddaj głos klikając “VOTE FOR THIS HOTEL”

Głosować na The Bridge Wrocław MGallery można również bezpośrednio na stronie: bit.ly/TheBridgeWroclawLHA.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 16.08.2021
Aktualizacja: 16.08.2021