Transmisje online, webinary, streamingi coraz bardziej popularne

Brill AV Media, jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży audiowizualnej, może zapewnić nie tylko dowolną formę transmisji, ale również pozwolić klientom na stworzenie wydarzenia online, które nie będzie wizualnie odbiegało od standardów wydarzeń live.

Brill AV Media daje następujące możliwości transmisji: na platformy m.in. Youtube, Facebook, Vimeo, Twitch, Mixer; na własnej dedykowanej platformie; z brandingiem klienta czy nieograniczoną liczbą odbiorców.

Dodatkowo zapewnia wysokiej klasy sprzęt multimedialny: broadcastowe kamery; miksery sygnału video; studyjnej jakości sprzęt audio; profesjonalne mikrofony; a także tłumaczenia symultaniczne czy stream z wirtualnym tłem przy wykorzystaniu technologii green box

Jeśli chodzi o scenografię konferencji online to nie trzeba rezygnować z kreacji / designu wydarzenia, ponieważ Brill AV Media zapewnia pełną scenografię: scenę, mównice, horyzonty, a także inne elementy scenograficzne na życzenie klienta.

Firma może zbudować profesjonalne studio we wskazanej przez klienta lokalizacji – na stałe współpracuje też z wieloma obiektami konferencyjnymi, takimi jak hotele, hale targowe i wiele innych. Oferuje pełen zakres usług i urządzeń oświetleniowych, w tym oświetlenie telewizyjne.

Dodatkowe korzyści to m.in. :

  • Możliwość przekazania istotnych treści, prezentacji, materiałów video i dodatkowych dokumentów bezpośrednio na urządzenie uczestnika;
  • Aktywność uczestników dzięki pytaniom do prelegentów, ocenom wykładów i ankietom w czasie rzeczywistym;
  • Widok uczestników i przekazywanych przez nich treści.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www: https://brill.pl/transmisje-online

Kontakt:
Dorota Rogozińska
Marketing Manager
Brill AV Media Sp. z o. o.
Tel. (+48) 698 682 267
Mail: dorota.rogozinska@brill.pl

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.