Trwa akcja Posiłek dla Ukrainy

Udostępnij artykuł

Fundacja Uniters zaprasza restauracje i lokale gastronomiczne do włączenia się do inicjatywy Posiłek dla Ukrainy. Polega na sprzedaży wirtualnych posiłków, w celu nakarmienia mieszkańców Ukrainy, pozostających w swoim kraju.

Posiłek dla Ukrainy

Każdy klient restauracji, która bierze udział w akcji, ma możliwość zakupienia posiłku za 10/20/30 zł. Zebrane środki restauracja przekazuje Fundacji Uniters, która wysyła je inicjatywom karmiącym uwięzionych mieszkańców w atakowanych miastach Ukrainy.

Jak włączyć się do akcji Posiłek dla Ukrainy?

Chcę dołączyć jako restauracja:

Wypełnij formularz dostępny pod LINKIEM, poinformuj swoich gości o tej akcji używając hasztagu #posilekdlaUkrainy i skorzystaj z dostarczonych przez nas promocyjnych materiałów graficznych. Zgromadzone środki przekaż na konto Fundacji.

Chcę kupić posiłek:

Przyjdź do jednej z partnerskich restauracji. Poinformuj, że chcesz kupić posiłek dla Ukrainy i przekaż środki w wybranej przez siebie wysokości – 10, 20 lub 30 zł. Wpłacona kwota zostanie przekazana na konto Fundacji Uniters. Ta bezpośrednio prześle środki lokalnym działaczom, którzy gotują i dostarczają ciepłe posiłki uwięzionym mieszkańcom w Kijowie, Charkowie i innych miastach.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.