Uber Eats dostępny w kolejnych miastach

Od ubiegłego czwartku z usług dostępnych na platformie mogą skorzystać restauratorzy oraz mieszkańcy Olsztyna. Od 21 kwietnia aplikacja działa także w Częstochowie.  

Dzięki dwóm, nowym miastom do szerokiego grona restauracji, oferujących dania z różnych kuchni świata, dołączyło kolejnych 50 lokali. Wśród kulinarnych propozycji znajdują się m.in. specjały tradycyjnej kuchni polskiej, a także z regionów Ameryki Płn., Japonii czy Włoch.

Uber Eats m.in. zniósł opłatę aktywacyjną dla nowo dołączających restauracji, wprowadził możliwość rozliczania płatności dziennie, wprowadził opcję Pick Up – możliwości odbioru osobistego dla wszystkich restauracji, bez pobierania dodatkowej prowizji, a także dostawę bezkontaktową, która pozwala kurierom na pozostawianie zamówienia pod drzwiami lub w wyznaczonym miejscu, dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Trzy kroki do skorzystania ze zniżki

Na start firma przygotowała specjalne zniżki dla nowych użytkowników. Jak skorzystać z kodów promocyjnych? Pierwszym krokiem, by wypróbować specjalną zniżkę o wartości 15 zł na każde z  trzech pierwszych zamówień, jest zainstalowanie na swoim smartfonie aplikacji Uber Eats. Drugi krok to wpisanie w zakładce „Promocje” kodu promocyjnego: ZAMAWIAJ w Częstochowie lub OLSZTYN w Olsztynie. Trzeci, to wyszukanie na liście dostępnych restauracji i zamówienie dania. Kody promocyjne obowiązują do 15.06.2020 r.

Aplikacja Uber Eats jest dostępna na Google Play, App Store oraz za pośrednictwem ubereats.com.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – MARZEC 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.