#UnbowlingKFC – kampania KFC Poké Bowl z influencerami

Udostępnij artykuł
W najnowszej kampanii marka chce pokazać, że nowość KFC Poké Bowl może być zjedzona wszędzie i w niemal każdej pozycji, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Jedenastu twórców pokazało na swoich profilach na Instagramie, że jedyne, co nas ogranicza w pomyśle, na najbardziej niecodzienne miejsce jedzenia KFC Poké Bowl, to nasza wyobraźnia. Do akcji zaprosili też swoich followersów.

Od dwóch miesięcy w sieci restauracji KFC fani chrupiącego kurczaka mogą zamówić KFC Poké Bowl. To propozycja, której większą cześć składników wybiera się samodzielnie, a dostępne dodatki inspirowane są smakami Kalifornii, Meksyku oraz Orientu.

Influencerzy, którzy wzięli udział w kampanii #UnbowlingKFC pokazali, że KFC Poké Bowl można zjeść dosłownie wszędzie. Pomysły były bardzo różne. Dziewczyny z @_duo_infinity i @shymczyk wybrali KFC Poké Bowl jako opcję na regenerację po treningu. @czerni28 zabrał swoje danie na przejażdżkę motocyklem. @instabaks udowodnił, że KFC Poké Bowl świetnie nadaje się na obiad w trakcie sesji w studio tatuażu. To, że KFC Poké Bowl można zabrać ze sobą wszędzie, nawet w powietrze pokazała @juliamaciuszek. W kampanii udział wzięli też @marryanneduda, @ouqier_, @djfelipe012, @s_lukasick, @kacperstepinski, oraz @amelia_wierzbowska.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Dodatkowo, każdy z twórców zorganizował dla swoich fanów mikro-konkurs. Zachęcali do  opisania, w jakim najdziwniejszym miejscu zjedliby swojego KFC Poké Bowl. Łącznie, na wszystkich 11 profilach pojawiło się blisko 400 zgłoszeń konkursowych. Influencerzy wybrali po pięć najlepszych komentarzy do swoich instagramowych stories. Nagrodami w konkursach były vouchery do KFC.

Poké Bowl to zupełnie nowa propozycja w restauracjach szybkiej obsługi. Można wybrać jeden z trzech wariantów. Mowa o California Sun z porcją zaliczanego do tzw. superfoods awokado oraz ananasa, sprawdzone zestawienie, czyli Nowy Meksyk z dodatkiem kukurydzy, sera Cheddar i sosu BBQ. Trzecie opcja to Sweetest Chili, które zaskoczy swoją orientalną nutą.

Kolejnym krokiem jest wybór bazowego składnika dania, którym może być ryż z warzywami, frytki lub dodatkowa poracja sałaty. Ostatnim – jest decyzja odnośnie głównego dodatku. Tu do wyboru są klasyczne Bites, grillowany filet kurczaka, dla tych którzy dodać daniu jeszcze więcej lekkości. Pojawia się także grillowany ser Halloumi dla wszystkich, którzy preferują wersję KFC wege.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.