Veggie McWrap debiutuje w McDonald’s

Udostępnij artykuł

Z początkiem nowego roku, McDonald’s wprowadza do swojej oferty nowości. Wśród nich Veggie McWrap®, czyli warzywna propozycja, która na stałe zagości w menu oraz niespodzianka dla miłośników linii Maestro. Powracają w klasycznym wydaniu, ale także pojawi się nowy wariant – Maestro Bacon & Cheddar. Od 26 stycznia w menu dostępne są także Duety Śniadaniowe, czyli pełne śniadanie w dobrej cenie.

Na fanów nowości czeka wiele propozycji. Pierwsza z nich to Veggie McWrap, kuzyn cieszącego się niezmienną popularnością Veggie Burgera. Warzywna propozycja jest skierowana do wszystkich poszukiwaczy nowych smaków lub szukających alternatywy dla mięsnych posiłków. Środek pszennego placka wypełniono kotletem warzywnym, tartym serem cheddar, plasterkami pomidora i chrupiącą sałatą. Całość doskonale uzupełnia sos kanapkowy. Veggie McWrap oprócz smaku, zapewnia również wygodę podczas jedzenia. Można śmiało zabrać go ze sobą w drogę.

Nowy Maestro w McDonald’s

Staramy się stale dopasowywać do potrzeb naszych gości i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Poszerzamy naszą gamę produktów również o pozycje warzywne. Niezależnie od preferencji, chcemy aby wszyscy nasi goście mogli cieszyć się klasycznym smakiem McDonald’s mówi Anna Borys, dyrektor działu Corporate Relations McDonald’s Polska.

Oprócz warzywnej nowości, do menu McDonald’s wracają także burgery z linii Maestro. Obok dobrze znanych i lubianych – Maestro Grand Classic i Maestro Grilled Cheese, pojawia się zupełna nowość: Maestro Bacon & Cheddar. To propozycja z porcją wołowiny oraz kompozycją składników, takich jak ser red cheddar, żółty ser topiony cheddar, bekon, pikle, plastry pomidora oraz świeża i prażona cebulka. Debiutującemu burgerowi smaku dodają aksamitne sosy: serowy Smoky Cheddar i wyrazisty Barrel & Bourbon BBQ. Kolejna nowość to lekko pikantne ziemniaczki z pieprzem, które sprawdzą się jako ciepła przekąska lub dodatek do burgera. Pojawienie się Maestro Bacon & Cheddar w menu promuje spot, który dostępny jest m.in. na kanale YouTube marki.

Kolejną pozycją dostępną od 26 stycznia we wszystkich restauracjach McDonald’s, w których obowiązuje oferta śniadaniowa, są Duety Śniadaniowe. Aby stworzyć najważniejszy posiłek skomponowany według własnych preferencji, należy wybrać dowolny McTost®, McMuffin® lub McWrap® i połączyć go z gorącym napojem – czarną kawą, kawą z mlekiem bądź herbatą.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij i zapoznaj się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 26.01.2022
Aktualizacja: 26.01.2022