W Radomiu ruszył MAX Premium Burgers

Udostępnij artykuł
Sieć kontynuuje rozwój w Polsce. Dziś pierwszych gości przyjął 12. lokal.Nowy MAX powstał w Radomiu, w al. Grzecznarowskiego 46A. To budynek o szarej fasadzie, charakterystycznej dla tej sieci.

Wystrój wnętrza ma stonowany skandynawski charakter. Charakterystyczną cechą jest zaaranżowanie części stolików w ustawieniu amfiteatralnym. Całkowita powierzchnia dwukondygnacyjnego budynku to 527 mkw. Na sali jadalnej jest ponad sto miejsc siedzących. Ogródek oferuje siedemdziesiąt kolejnych. Goście mogą składać zamówienie przy jednej z dwóch tradycyjnych kas lub skorzystać z jednej z pięciu kas samoobsługowych.

MAX działa w Polsce dopiero od czterech lat. Mimo to mamy już spore i wciąż rosnące grono fanów, także z Radomia. W ostatnich miesiącach otrzymywaliśmy od nich mnóstwo pozytywnych sygnałów. Pytali o datę otwarcia, lokalizację; cieszyli się, że w ich mieście pojawi się alternatywa dla amerykańskiej konkurencji. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak przełoży się to na popularność naszej restauracji. Zrobimy wszystko, by zaoferować im najwyższy poziom usług i najlepszy smakmówi Jerzy Jakubiak, Country Manager Poland w MAX Premium Burgers.


Restauracja MAX Premium Burgers w Radomiu będzie otwarta przez cały tydzień w godzinach 8:00 – 23:00. W najbliższym czasie jej oferta pojawi się również w aplikacjach dowozowych.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.