Wakacje u Grycana z bestsellerami

Udostępnij artykuł
Tradycyjnie o tej porze roku najpopularniejsze pozycje z menu lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń są dostępne w promocyjnych cenach. Wśród nich: Deser Malinowe Brownie, czy Deser Truskawkowy oraz mrożona kawa Ice Latte Wanilia i klasyczna Latte Macchiato. Z promocji goście będą mogli korzystać przez całe wakacje.

Jak co roku na gorące letnie dni przygotowaliśmy dla naszych gości specjalną ofertę, w której znalazły się najchętniej kupowane pozycje z menu lodziarnio-kawiarni. Są to: Malinowe Brownie, które zachwyca połączeniem kwaskowych malin, wanilii i naszego czekoladowego brownie podanego na ciepło. Także oraz Deser Truskawkowy, w którym odnajdujemy smak dzieciństwa – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. W ofercie specjalnej znalazło się również coś dla wielbicieli kawy – orzeźwiająca mrożona Ice Latte i tradycyjna Latte Macchiato. Serdecznie zapraszamy do naszych lodziarnio-kawiarni!

W ofercie „Nasze Bestsellery w super cenie” dostępne są:

  • Deser Malinowe Brownie – połączenie lodów Czekoladowych, Stracciatella i Sorbetu z Malin z ciepłym, czekoladowym ciastkiem brownie własnej produkcji. Deser udekorowany jest bitą śmietaną, przygotowywanym na miejscu w lodziarnio-kawiarni sosem z malin oraz waflową rurką. Cena 18,90 zł.
  • Deser Truskawkowy – dwie kulki Sorbetu z Truskawek skomponowane z kulką Lodów Waniliowych, bitą śmietaną i przygotowywanym na miejscu w lodziarnio-kawiarni sosem truskawkowym, udekorowany ręcznie zwijaną waflową rurką i świeżą truskawką. Cena 13.90 zł.
  • Kawa Ice Latte Vanilia – mrożona kawa mleczna podana z bitą śmietaną i porcją lodów waniliowych, udekorowana rurką waflową, ręcznie zwijaną i wypiekaną we własnej pracowni cukierniczej. Cena 14,90 zł
  • Kawa Latte Macchiato – aromatyczna kawa mleczna na bazie pojedynczego espresso z gorącym mlekiem i mleczną pianką. Cena: 11,90 zł.

Oferta Bestsellerów obowiązuje we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń od 3 lipca do 3 września 2021 roku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.