Wave Międzyzdroje Resort & SPA otwarty

Udostępnij artykuł

To pierwszy obiekt o standardzie pięciu gwiazdek w tym mieście. Swoich pierwszych gości przyjął 29 kwietnia. Inwestorem jest Green House Development.

Oficjalne dla zaproszonych gości odbyło się 27 kwietnia 2022. W Wave Międzyzdroje Resort & SPA symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Anna Bańkowska – członek zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Mateusz Bobek – burmistrz Międzyzdrojów, Kinga Łata – dyrektor generalny i członek zarządu, Andrzej Bałdyga – członek zarządu, a także właściciele Adam Sadowski i Dariusz Grabowski z Green House Development. Uroczystość poprowadził Karol Okrasa, którego autorskiego dania inspirowanego lokalnymi smakami mogli skosztować obecni. Jednym z zaproszonych gości był Henryk Sawka, który na miejscu narysował grafikę przeznaczoną na licytację charytatywną.

Inwestycja jest wielkim sukcesem całego zespołu. Serdeczne dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Międzyzdroje Resort & SPA – powiedział Adam Sadowski, prezes Green House Development. – Jestem przekonany, że obiekt stanie się nową ikoną Międzyzdrojów, które mają długą historię uzdrowiskową, a piersi kuracjusze przyjeżdżali już w XIX w. Chcemy kontynuować tę tradycję i promować Międzyzdroje jako miejsce warte odwiedzenia i odkrycia na nowo wśród Polaków i nie tylko. Dołożymy wszelkich starań, aby nowy resort spełnił najwyższe oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości – podkreślił.

Dwa dni później, 29 kwietnia, próg obiektu hotelowego przekroczyli pierwsi goście. W lobby powitano przybywających lampką prosecco. Zaplanowano wiele atrakcji, nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych. Weekend otwarcia z 100% obłożeniem był prawdziwym sprawdzianem dla obsługi oraz nowym doświadczeniem dla prawie 300 osób, w tym dla 70 dzieci. Goście po pobycie wystawili bardzo dobre opinie – aktualna ocena na popularnym portalu booking.com to 9,7/10. W Google również oceniono weekend na 5/5 (21 opinii).

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

O Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Wave Międzyzdroje Resort & SPA położone jest w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim zejściem na plażę. Obiekt tworzy 100 apartamentów o powierzchni od 37 do 57 m kw.  Każdy składa się z salonu i wydzielonych 1 lub 2 sypialni oraz prywatnego tarasu. Główną atrakcją jest zlokalizowany na zielonym dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami. Saunarium tworzą 4 sauny, tężnia solankowa, a także strefa relaksu. Strefa wellness oferuje rytuały na basie naturalnych marek Saint Molo oraz Rosafilo. W utrzymaniu sprawności pomoże Fitness Club wyposażony w sprzęt Technogym, a w Kids Zone na dzieci czekają m.in. ścianka wspinaczkowa, małpi gaj czy gry interaktywne. Oferta kulinarna to przede wszystkim sezonowe potrawy skomponowane z ryb, a także świeżych i lokalnych składników. Na terenie kompleksu stworzona została przestrzeń bez samochodu. Podziemny parking eliminuje ruch do niezbędnego minimum.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA
Wave Międzyzdroje Resort & SPA

O Green House Development

To firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i w 100 proc. z polskim kapitałem. W portfolio firmy znajdują się takie inwestycje, jak: nowoczesne osiedla, luksusowe apartamentowce oraz powierzchnie komercyjne. Grupa rozwija segment nieruchomości luksusowych i premium, a także pod marką Green House Hospitality buduje i kompleksowo zarządza obiektami hotelowymi. Green House Development współpracuje z kreatywnymi biurami architektonicznymi, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność realizowanych inwestycji. Green House Development, za swoje dotychczasowe realizacje, został doceniony w branży otrzymując tytuły: Najlepszej Jakości Quality International, a także Rzetelnej Firmy.

Źródło: Wave Międzyzdroje Resort & SPA

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.05.2022
Aktualizacja: 09.05.2022