Weekend z deserami na wynos u Grycana

– Wyjście na deser lodowy to doskonały sposób na poprawę nastroju lub relaks z najbliższymi. W ostatnie dni wakacji zachęcamy do skorzystania ze słonecznej pogody i do wybrania się na spacer w towarzystwie bliskich oraz… naszych deserów lodowych na wynos. Serdecznie zapraszamy! – mówi  Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W specjalnej ofercie znajdują się:

  • Rożek Malinowe Brownie – to połączenie Lodów Czekoladowych, Stracciatella i Sorbetu z Malin wraz z czekoladowym ciastkiem brownie własnej produkcji. Deser udekorowany jest bitą śmietaną, sosem z malin oraz chrupiącą rurką waflową. Cena 12,90 zł.
  • Rożek firmowy (3 lub 4 kulki) – wafel wypełniony trzema lub czterema porcjami lodów w dowolnych smakach, udekorowany bitą śmietaną, polewą truskawkową i czekoladowo-orzechową posypką. Smaki lodów można komponować dowolnie, wybierając spośród lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców lub lodów jogurtowych. Cena: 9,90 zł ( trzy kulki), 11,90 zł (cztery kulki).
  • Przysmak Grycana – coś na mniejszy apetyt! Dwa dowolnie wybrane smaki lodów, podane z bitą śmietaną i czekoladowo-orzechową posypką. Cena 7,90 zł.

Oferta dostępna jest od piątku do niedzieli, w dniach 23-25 sierpnia, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń. Oferta nie dotyczy smaków deserowych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.