Westin gra z WOŚP. Jakie atrakcje zaplanowano na 29 stycznia?

Udostępnij artykuł

Warszawski hotel zaprasza na moc atrakcji w związku z 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trzeci rok z rzędu w obiekcie odbędą się atrakcje dla rodzin, fanów motoryzacji i wszystkich chcących wesprzeć skarbonkę Westina. Wydarzenie jest otwarte.

aukcje WOŚP Marriott

Testy elektrycznego Forda Mustanga Mach-E

Dzięki partnerowi Ford Polska hotel udostępni dwa elektryczne Mustangi Mach-E na testy. Auta będzie można testować między 11:00, a 17:00. Chętni proszeni są o zgłoszenie się mailowo pod adres dominik.dobies@marriott.com i podanie preferowanej godziny testów auta. Testy potrwają od 30 do 60 min. Szczegóły zostaną ustalone mailowo.

Spróbuj kuchni EAT WELL

Westin znany jest z kuchni fusion. W niedzielę 29 stycznia między 11:00, a 17:00 hotel zaprasza na degustację deserów z menu EAT WELL, która odbędzie się w przestrzeni pod słynną windą na skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej i Jana Pawła II.

Zwiedzanie apartamentu na 20 piętrze hotelu

To atrakcja, która na pewno spodoba się dzieciom. Także w godzinach 11:00-17:00 hotel zaprasza na podróż słynną windą, architektonicznym punktem orientacyjnym w mieście i zwiedzanie apartamentu Executive, w którym na gości będą czekać niespodzianki.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Maskotki Westina wspierają WOŚP

Hotel zachęca do wsparcia swojej skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą tego dnia przejmą maskotki Westina. Pieniądze zbierane podczas 31. Finału WOŚP przekazane zostaną na walkę z sepsą.

Misją sieci Marriott International, do której należy marka Westin, jest zrównoważony rozwój. Tym bardziej cieszę się, że w najbliższą niedzielę nasi goście będą mieli szansę przetestować elektrycznego Forda Mustanga, co jest gwarancją dobrej zabawy. Wraz z całym zespołem Westina zadbamy o to, aby pozostałe atrakcje były równie angażujące – zaprasza Michael Hopf, dyrektor hotelu Westin Warsaw.

Źródło: Hotel Westin Warsaw

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 23.01.2023
Aktualizacja: 24.01.2023